Zavřít reklamu

Minulý týden v pátek odstartovaly předobjednávky iPhonů 11 (Pro) a při té příležitosti vydal Apple také dvojici reklamních spotů, v nichž novinku propaguje. Společnost vyzdvihuje především schopnosti trojitého fotoaparátu, který je alfou a omegou nového telefonu.

Jak už bývá u Applu zvykem, i tentokrát jsou reklamy podané humornou formou. V první z nich létají na iPhone nejrůznější předměty, včetně jídla, čímž cupertinská společnost propaguje zvýšenou odolnost zajištěnou tvrdším sklo na zádech telefonech. Na závěr spotu je iPhone politý vodou a tím Apple poukazuje na zvýšený stupeň krytí IP68, kdy je telefon voděodolný až do 4 metrů po dobu 30 minut.

V druhé reklamě dostává naopak prostor trojitý fotoaparát. Apple vyzdvihuje možnost fotit scénu třemi různými způsoby, a to za pomoci teleobjektivu (52 mm), klasického širokoúhlého objektivu (26 mm) a nově pomocí ultraširokoúhlého objektivu (13 mm). Nechybí samozřejmě ani ukázka schopnosti Nočního režimu, kdy fotoaparát kvalitně zachytí scénu i navzdory špatným světelným podmínkám.

Poslední video, které Apple vydal v průběhu víkendu, neslouží ani tak jako reklama, nýbrž jako ukázka toho, jak schopná je nová vlajková loď Applu v rukou profesionála. Konkrétně jde o snímek režiséra Diega Contrerasa, který jej kompletně natočil na iPhone 11 Pro. Stejné video pustil Phil Schiller během Keynote, když představoval pokročilé schopnosti fotoaparátu.

.