Zavřít reklamu

V dnešní den jsme se kromě představení několika služeb a dvou modelů iPadu dočkali i nových chytrých hodinek, přičemž byly představeny hned dva modely, konkrétně Apple Watch Series 6 a Apple Watch SE. Co se týče designu, respektive použitých materiálů, druhů bylo představeno hned několik, včetně kompletně nových zbarvení. Pokud si však právě na design potrpíte a byli jste ochotni si hodinky kupovat mimo Českou republiku, bohužel již neseženete keramickou edici.

Hliníkové hodinky Apple Watch Series 6 jsou k dispozici v celkově pěti zbarveních, kromě klasické šedé, stříbrné a zlaté barvy jsme se dočkali také červené PRODUCT(RED) a modré. Kromě nových barev jsme se dočkali také nových řemínků, konkrétně silikonového navlékacího bez zapínání a silikonového navlékacího pleteného bez zapínání. Tyto „obyčejné“ řemínky poté doplňuje ještě nové kožené a nové Nike řemínky, společně s novým Hermès řemínkem. Keramická edice Apple Watch v bílé barvě však již nabízena nebude, u Series 6 jsou modely Edition zredukovány pouze na ty s titanovým pouzdrem a černou titanovou variantou.

Bílá keramická edice hodinek byla nejunikátnější, ale zároveň nejdražší edice, jakou jste si mohli při pořízení Apple Watch zvolit. Cena se pohybovala od 1 299 do 1 749 dolarů. Aktuálně vám nejvíce provětrají peněženku modely Apple Watch Hermès, u kterých cenovka startuje na 1 249 dolarech – ani ty však nejsou v Česku dostupné. Není však vyloučeno, že se keramické edice ještě v budoucnu nedočkáme, jelikož i při příchodu Apple Watch Series 4 ji Apple zařízl a s modelem Series 5 znovu obnovil.

.