Zavřít reklamu

Design Apple Watch je poměrně hojně diskutované téma, které se v posledních několika letech řeší stále více. Čas od času se totiž objevují nejrůznější informace o jeho změně, což se ale ve finále (prozatím) nestalo. Nyní by tomu každopádně mohlo být jinak. Již v minulém roce s na tohle téma vyjádřil uznávaný analytik Ming-Chi Kuo, který zmínil, že změna designu přijde nejdříve v roce 2021 u Apple Watch Series 7. A přesně tuto informaci nyní potvrdil další respektovaný zdroj, leaker Jon Prosser.

Apple Watch Series 7 koncept

Ačkoliv Prosser specifické informace o podobě letošních jablečných hodinek neposkytl, dal nám poměrně dobrou indicii, podle které můžeme vzhled zhruba odhadnout. V 15. epizodě Genius Bar podcast totiž zmínil, že nové Apple Watch Series 7 už viděl a z jejich podoby je přímo nadšen. Design by měl perfektně zapadnout do řady s nejnovějšími Apple produkty, konkrétně tedy s iPadem Pro, iPhonem 12 a 24″ iMacem s M1. Je tedy jasné, kam tímto leaker směřoval. Hodinky se pravděpodobně dočkají ostrých hran, stejně jako je tomu u zmiňovaných produktů. Zároveň bychom se měli dočkat úplně nové barevné varianty. Údajně by se mělo jednat o zelenou, kterou můžeme znát z AirPods Max či iPadu Air (4. generace).

Dřívější koncept Apple Watch (Twitter):

Jestli se tyto informace skutečně potvrdí, bude to znamenat poměrně velkou změnu designu, jakou jsme naposledy zažili v roce 2018 s příchodem Apple Watch Series 4. S pohledem na celou nabídku Applu by to celé dávalo smysl, jelikož by nové „Watchky“ skvěle zapadly.

.