Zavřít reklamu

Čas plyne jako voda – od tradiční zářijové jablečné konference uplynuly už celé tři dny. Jak jistě víte, tak jsme se na této konferenci dočkali představení nových Apple Watch Series 6, společně s levnějšími Apple Watch SE. Po boku dvou modelů chytrých hodinek Apple představil také dva nové iPady. Konkrétně se jedná o klasický iPad osmé generace, třešničkou na dortu poté byl iPad Air čtvrté generace, které přišel s kompletním přepracováním. Pro všechny jablíčkáře mám dobrou zprávu – Apple totiž začal zmíněné produkty konečně prodávat, tedy kromě iPad Air čtvrté generace, u kterého si na zahájení prodeje ještě budeme muset počkat.

Apple Watch Series 6

Vrcholné Apple Watch Series 6 jsou určené především pro opravdu náročné uživatele, kteří potřebují mít vždy a všude k dispozici stav o svém zdraví a aktivitě. Series 6 přišly se zbrusu novým senzorem aktivity srdce a kromě EKG a dalších zdravotních funkcí umí nově také měřit nasycení krve kyslíkem. To je možné právě díky zmíněného senzoru, který tuto hodnotu dokáže změřit prostřednictvím infračerveného světla. Kromě toho přichází Series 6 se zbrusu novým procesorem S6, jenž je založený na mobilním procesoru A13 Bionic z iPhonů 11. Dále nechybí 2,5x jasnější Always-On displej v klidovém stavu, tedy při svěšené ruce, a mnoho dalšího. Více informací o Series 6 si můžete přečíst pomocí odkazu níže.

Apple Watch SE

Patříte mezi uživatele, kteří nepotřebují mít nutně vždy to nejlepší a dostačuje vám z řady jablečných telefonů iPhone SE? Pokud jste si na tyto otázky odpověděli kladně, tak věřte, že přímo vám se budou líbit Apple Watch SE. Tyto chytré hodinky jsou určené pro obyčejné uživatele, kteří si nepotřebují denně měřit hodnotu EKG, anebo nasycení krve kyslíkem. Svým způsobem jsou Apple Watch SE velmi podobné Series 4 a vnitřnostmi poté Series 5. Nabízí loňský, avšak stále velmi výkonný, procesor S5, kromě zmíněných funkcí jim poté chybí také Always-On displej. Nechybí však například funkce Detekce pádu a další funkce, které se mohou v krizových situacích hodit. Pokud chcete o Apple Watch SE zjistit více, tak stačí přejít na článek, který přikládáme níže.

iPad 8. generace

Z dvojice nově představených iPadů začal dnes Apple prodávat pouze nový iPad 8. generace. Ten toho oproti minulé generaci nic moc navíc nenabízí. Zmínit lze osazení stále výkonným procesorem A12 Bionic, který se nachází v iPhonu XS (Max) a XR. Kromě toho iPad 8. generace nabízí nový a kvalitnější fotoaparát. Design těla je poté prakticky úplně shodný s minulou generací a nic moc navíc iPad 8. generace nepřináší. Pozoruhodný je ale fakt, že se Apple u tohoto iPadu chlubí tím, že je 2x rychlejší než nejoblíbenější Windows tablet, 3x rychlejší než nejoblíbenější Android tablet a 6x rychlejší než nejoblíbenější ChromeBook. Pokud chcete o iPadu 8. generace zjistit více, klepněte na článek níže.

.