Zavřít reklamu
iWant

Apple začal prodávat nové náramky pro Apple Watch a obaly pro iPhone X

iWant

Společnost Apple v noci na dnešek rozšířila nabídku silikonových náramků pro Apple Watch a silikonových obalů pro iPhone X. Stalo se tak bez jakéhokoliv oficiálního oznámení. V případě Apple Watch se jedná již o druhé rozšíření doplňků od doby, co byla nová generace chytrých hodinek představena. Co se týče silikonových obalů pro iPhone X, nové barevné varianty v podstatě kopírují barvy dostupné pro náramky Apple Watch. Všechny novinky jsou skladem a dostupné ihned, skrze oficiální web apple.cz.

V případě nových náramků pro Apple Watch se uživatelé dočkali tří nových barevných variant (celkem jich je tak k dispozici 16, včetně červeného (PRODUCT)RED náramku). Jedná se o zářivě žlutou barevnou variantu, která byla dříve exkluzivní jen pro nylonové náramky. Dále paprikově oranžovou, která byla dříve exkluzivní jen pro náramky od společnosti Hermès a v neposlední řadě pak variantu tmavě petrolejovou. Jiné než sportovní náramky se nových designů nedočkaly. Ceny náramků jsou 1 490 korun.

V případě silikonových obalů na iPhone X nabídka novinek odpovídá změnám uvedeným výše. Nově je tedy k dispozici obal vyvedený v barevné variantě zářivě žlutá, paprikově oranžová a vesmírně modrá (která byla dříve exkluzivním odstínem pro kožené obaly). Celkem Apple prodává dvanáct barevných variant silikonových pouzder pro svou novou vlajkovou loď. Ceny silikonových obalů jsou 1 190 korun.

Zdroj: 9to5mac