Zavřít reklamu

Počínaje dnešním dnem, všechny aplikace budou při schvalovacím procesu v Appstore testovány, jestli jsou již 100% kompatibilní s novým iPhone firmware 3.0. Pokud tímto testem neprojdou, tak nebudou schváleny. Stejně budou testovány i současné verze aplikací, které jsou již v Appstore. Pokud budou nějakým způsobem zlobit, tak poté, co vyjde nový iPhone firmware 3.0, budou tyto aplikace odstraněny.

Apple zvýšil úsilí na dokončování nového firmware 3.0. Nové betaverze pro vývojáře totiž vycházely jednou za 14 dní, ale poslední betaverze 5 se objevila již po 8 dnech. Jelikož se blíží WWDC (začátek června), tak se Apple snaží nový firmware pomalu finalizovat. Že bychom se dočkali uvedení nového iPhone firmware právě při této události?

Zakladatel Apple magazínu Jablíčkář.cz, nyní píší články pouze na téma nejlepší aplikace pro iPhone, iPad a Mac OS na serveru AplikaceDne.cz a krátké novinky a postřehy naleznete i na mém Twitter účtu @janzdarsa.

Všechny články autora

Diskuze k článku

    Tiez som niekde cital, ze by novy fw mal byt vonku 8-12.09 pri prilezitosti WWDC. Dufam,ze to bude pravda, len neviem ako to bude s tymi aplikaciami, ktore neprejdu cez apple na fw 3.0. Potom nami zakupene app budu nam na nic. To by apple nemal dopustit. :D

    Prave dokoncuju novou aplikaci, na 2.2 a 2.2.1 bezi bez problemu, na 3.0 pada jako svestka. Po hodinach ladeni jsem dostal aplikaci do stavu, kdy bezi na vsech trech zminenych verzich bez problemu. Predpokladam, ze podobne problemy bude mit spousta vyvojaru, protoze 3.0 neni tak uplne zpetne kompatibilni s predchozima. Konkretne u me nastaly potize pri praci s TableViews. Asi to budou dost znacne duvody k tomu, ze FW3.0 drive nez v lete nebude, to by mohlo rozezlit jako vyvojare, tak pripadne uzivatele. Ale koneckoncu, u Apple je mozne vse…:)

celý text

Čtěte více.