Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Black Friday je každoročně pro mnohé skvělou příležitostí, jak za super výhodné ceny získat nejrůznější produkty včetně softwaru. Akci na BlackFriday chystá také tvůrce populárního a kvalitního softwaru MacXDVD. Jaká výhodná nabídka je pro vás na Black Friday 2023 nachystaná?

Černý pátek je tu a s ním i úžasné slevy od MacXDVD! Pokud chcete digitalizovat svou sbírku DVD nebo převádět svá videa do různých formátů, pak je akce na Black Friday ideální příležitostí, jak pro tyto účely získat výhodně kvalitní a užitečný software.

screenshot 2023-11-23 v 11.41.21

MacXDVD nabízí řadu oceňovaných multimediálních produktů, které vám pomohou snadno a rychle digitalizovat vaše DVD a převádět videa. Mezi nejoblíbenější patří MacX DVD Ripper Pro a MacX Video Converter Pro.

MacX DVD Ripper Pro a MacX Video Converter Pro

MacX DVD Ripper Pro vám umožní digitalizovat DVD do více než 350 formátů, včetně MP4, 1080P, HEVC/H.265 a dalších. Můžete tak svá DVD snadno přehrát na jakémkoli zařízení, včetně telefonu, tabletu, počítače nebo televizoru. MacX Video Converter Pro zase dokáže převádět video formáty 4K a HD mezi více než 370 formáty. Můžete tak například převést video z YouTube do formátu MP4, aby se vám snadno ukládalo a přehrávalo.

Kromě slevy na nástroje pro DVD videa nabízí MacXDVD na Black Friday také lákavou a zábavnou soutěž, ve které můžete vyhrát bezplatné objednávky, dárkové karty Amazon, sluchátka Beats Fit Pro a Echo Show 10. Stačí se jen podívat na webovou stránku soutěže, zahrát si některou z her a získat tak šanci na opravdu lákavé ceny.

Až 40% sleva na nástroje pro DVD videa

Během akce na Black Friday můžete ušetřit až 40 % na nástroje pro DVD videa MacXDVD. To znamená, že získáte doživotní licenci na špičkové nástroje za zlomek původní ceny.

Soutěž o bezplatné objednávky a další ceny

Po zakoupení nástrojů pro DVD videa MacXDVD na stránce s nabídkou na Black Friday budete zařazeni do slosování o bezplatné objednávky, dárkové karty Amazon, sluchátka Beats Fit Pro a Echo Show 10. Každý den jsou vybráni dva výherci bezplatných objednávek, takže máte velkou šanci vyhrát.

Produkty v akci

V rámci speciální akce na Black Friday můžete velmi výhodně získat následující produkty se skvělými funkcemi. Které to jsou?

MacX DVD Ripper Pro

 • Digitalizace DVD do MP4, 1080P, HEVC/H.265, H.264, MOV, FLV, MPEG4 a více než 350 formátů
 • Export DVD filmů do iPhonu, iPadu, Androidu, tabletu, multimediálního přehrávače v autě, televizoru a počítače.
 • Převádějte jakékoli staré, nové, regionální filmové disky DVD, televizní seriály a dětské disky DVD na videa.
 • Zálohování obsahu DVD 1:1 do obrazu ISO a složky DVD, bez ztráty kvality.
 • Ripování celého DVD rychlostí č. 1 díky technologii hardwarové akcelerace 3. úrovně.

MacX Video Converter Pro

 • Převádějte 4K, HD video formáty mezi formáty MP4, MKV, AVI, FLV, HEVC/H.264, MOV, MP3 a 370+.
 • Dávkově stahujte videa z více než 1000 webových stránek a převádějte video do formátu MP4, MP3.
 • Komprimujte velikost velkých videí až o 90 % s vizuálně neovlivněnou kvalitou.
 • Záznam obrazovky a webové kamery v počítači Mac.
 • Upravujte, stříhejte, ořezávejte, slučujte videozáznamy, přidávejte do videa titulky, upravujte parametry videa, jako je přenosová rychlost, počet snímků za sekundu, hlasitost atd.
 • Zpracovávejte videa rychlostí č. 1 bez ztráty kvality díky technologii hardwarové akcelerace 3. úrovně.

Balíček MacX Black Friday: MacX DVD Ripper Pro + MacX Video Converter Pro + MacX MediaTrans

 • Dárky: MacX YouTube Downloader + 5KPlayer
 • Vlastnosti produktu: Zálohování a ripování celého DVD za 5 minut; konverze, komprese, stahování, nahrávání a změna velikosti videa; přenos souborů iPhone do/z Macu. Přebírání obsahu z online stránek; přehrávání 4K/1080p/360° videa, DVD, IPTV, hudby, bezdrátové streamování audio videa.

Jak využít nabídky na Black Friday

Chcete-li využít nabídky MacXDVD na Černý pátek, jednoduše navštivte stránku s nabídkou na Černý pátek a zakupte si nástroje pro DVD videa, které potřebujete. Po dokončení nákupu budete automaticky zařazeni do slosování o ceny. Black Friday s MacXDVD 2023 je ideální příležitostí získat doživotní licenci na špičkové nástroje pro DVD videa za zlomek původní ceny. Navštivte stránku s nabídkou již dnes a využijte této úžasné příležitosti. K nákupu navíc získáte licencovanou kopii MacX Video Converter Pro V6.7.0 jako dárek zdarma.

Bonusová nabídka

Kromě slevy na nástroje pro DVD videa nabízí MacXDVD na Black Friday také možnost získat zdarma licencovanou kopii aplikace MacX Video Converter Pro V6.7.0. Chcete-li získat svou bezplatnou kopii, jednoduše navštivte stránku s nabídkou a zadejte svou e-mailovou adresu. Neváhejte a využijte této úžasné příležitosti získat doživotní licenci na špičkové nástroje pro DVD videa za zlomek původní ceny.

.