Zavřít reklamu

Pro vášnivé hráče nabízejí stránky MacLegion bundle 6 her pro Mac, které aktuálně dostanete za 30 dolarů. Akce končí 10. listopadu.

Níže uvedené linky na hry směřují do Mac App Store, kde naleznete uživatelská hodnocení a otisky obrazovek. Uvedené běžné ceny jsou převzaty z MacLegion a tím pádem se liší.

Call of Duty 4: Modern Warfare (běžná cena 39,99 dolarů)
Ponořit se do dějové linie s mnoha zápletkami dělá ze hry jedinečný zážitek. Hra plná skvělých speciálních efektů vás určitě dostane do centra dění.

Civilization V (běžná cena 49,99 dolarů)
Klasická strategie s úžasnými detaily, která hráče učí nové způsoby bitev nebo znalosti diplomatického jednání. Dostane se vám tak mnoho hodin zábavy, kdy budete budovat a bránit svá území na cestě za největším dobyvatelem světa.

Company of Heroes: Complete (běžně za 29,99 dolarů)
Real time strategie přináší poctu válečným hrdinům, velmi věrohodné válečné zbraně a opravdové bitvy. Začínáte v jedné z nejslavnějších bitev druhé světové války proti Německu zvané Den D neboli Invaze v Normandii.

Combat Mission: Battle for Normandy (běžně za 55 dolarů)
Dokonalá simulace bojiště a opravdový zážitek z bitvy ve Francii uprostřed druhé světové války. Tento bonus získá prvních 2 000 kupujících.

And Yet It Moves (běžně dostupná za 9,99 dolarů)
Zasazená do jedinečného světa, vytvořený z pomačkaného papíru. Vy jste jediná osoba, které jde o to dostat se z tohoto světa. Vy můžete skákat, běžet a hlavně se vám může i otáčet svět. Naučte se, jak se stát mistrem v tomto papírovém světě, který lze ovládnout, ale vyžaduje to mnoho úsilí.

LIMBO (běžně dostupná za 9,99 dolarů)
Podle mnohých recenzí (jablíčkářskou najdete zde) se jedná o „umění mezi hrami“. Černo-bílá sureálně hororová nostalgie bez příběhu. Hrajete stylem pokus-omyl. Omyl znamená vaši smrt a nový pokus k vyřešení hádanek.

[button color=red link=http://maclegion.com/ target=““]MacLegion Game Bundle 2012 – 29,99 $[/button]

.