Zavřít reklamu
iWant

Černý pátek dorazil i do oficiálního Apple obchodu

iWant

Máme tu černý pátek. Tedy ten oficiální, v rámci kterého se objevují slevy či podobné slevové akce téměř na cokoliv. Mnoho prodejců tento „svátek“ zbastardizovalo do takové podoby, že je černý pátek vlastně celý týden, leckdy i několikrát do roka. V případě Applu to tak úplně neplatí, zde je černý pátek jen jeden den v roce, a to je právě dnes. Před půlnocí byl oficiální Apple obchod uzavřen a od rána je opět k dispozici společně s akcemi, které si pro své zákazníky Apple připravil.

Invalid post ID.

Jak je již tradicí, Apple žádné slevy na své zboží nenabízí. Místo toho mají uživatelé, kteří si během dnešního dne zakoupí vybrané zboží, nárok na jednorázovou slevovou kartičku, která může mít hodnotu až 3 600 korun. Výše tohoto bonusu závisí na tom, jaký produkt si zakoupíte. Nejnižší bonus (1 200 korun) získáte v případě nákupu nějakého staršího iPhonu. Akce se tedy nevztahuje na nové iPhony 8 a iPhone X. Pokud si však pořídíte iPhone 7/6s nebo SE, slevovou kartičku dostanete.

V případě zakoupení iPadu dostanete slevovou kartičku nabitou 2 400 korunami. V tomto případě se akce týká všech iPadů, tedy jak nových modelů Pro, tak „Nového iPadu“ či iPadu Mini. Nejvyšší bonus, který je 3 600 korun, dostanete v případě nákupu nějakého Macu. Akce se vztahuje na všechny Macy v nabídce, kromě malého Mac Mini. Dárkovou kartu Apple dostanete také v případě nákupu Apple Watch, v tomto případě je bonus však jen 600 korun a máte na něj nárok pouze při nákupu Series 1 hodinek.