iWant

Apple Park se v pátek otevřel veřejnosti, lidé se mohou podívat do centra pro návštěvníky

iWant

O tom, že se Apple Park chystá k otevření jsme psali již několikrát. Zaměstnanci se do nového komplexu postupně stěhují už od léta, na minulý týden však bylo naplánováno otevření centra pro návštěvníky. Detailnější článek speciálně o něm jsme psali zde. Jak bylo naplánováno, tak se také stalo a v sobotu se otevřely brány Apple Parku prvním lidem, kteří nejsou zaměstnanci Applu, dělníci či novináři. V detailní galerii níže se můžete podívat, jak to při otevření probíhalo a co všechno Apple v centru nabízí.

K dispozici jo možné zakoupit doslova tunu předmětů s tématikou Apple Parku. Najdete zde v podstatě vše, na co si vzpomenete. Od triček, přes náramky, čepice, látkové tašky a tak dále. Kromě klasických reklamních produktů se zde nachází také klasický Apple Store, v rámci kterého si můžete vyzkoušet/zakoupit vše, co se v oficiálních obchodech prodává.

Design celého místa je nádherný a odpovídá tomu, co od Applu očekáváme. Kromě galerie se můžete podívat také na video, který celý proces otevření ukazuje v pohybu. Kromě fotografií v galerii se jich také mnoho objevilo na Twitteru. Stačí si vyhledat hashtag #ApplePark a objeví se vám desítky obrázků od nadšenců, kteří se rozhodli si o víkendu udělat výlet.

Co se týče kampusu, pro veřejnost je zatím dostupné pouze toto centrum pro návštěvníky. Uvnitř areálu stále probíhají finální úpravy a proto není zcela otevřený. Zatím není jasné, kdy bude vše oficiálně dokončené, na zahraničních serverech se však objevují informace pracující s obdobím jara příštího roku.

Zdroj: Cultofmac, 9to5mac