iWant

Návrat do 80. let. ColorWare představuje limitované Retro AirPods s designem Apple IIe

iWant

Už od samotného vydání AirPods nevyhovovalo řadě uživatelů jen jedno jediné barevné provedení sluchátek. V odpovědi na to začala řada společností nabízet tzv. re-coloring, tedy přebarvení AirPodů na zákazníkem zvolenou barvu, nejčastěji černou. Mezi ně se zařadila i známá firma ColorWare, která však nezůstává jen u klasických barev. Proto před pár dny představila speciální limitovanou retro edici inspirovanou designem počítače Macintosh.

AirPods Retro, jak se speciální edice od ColorWare nazývá, jsou podle popisu inspirovány počítačem Apple IIe, který však sdílel design i s prvním Macintoshem. Sluchátka a pouzdro jsou tak přebarveny do klasické béžové. Pouzdro je navíc doplněno o falešné odvětrávání a duhové párovací tlačítko připomínající staré logo Applu z let 1977 and 1998.

ColorWare nakupuje AirPody přímo u Applu. Následně přebarví jak sluchátka, tak i pouzdro a vše opět zabalí do původního balení včetně Lightning kabelu a dokumentace. Za úpravu v případě limitované edice si nechá řádně zaplatit – AirPods Retro vychází na $399 (přibližně 8 800 Kč), což je oproti standardním 159 dolarům více jak dvojnásobná cena. Společnost je schopna sluchátka doručit do 3-4 týdnů od objednání, přičemž zásilky posílá i do České republiky.