Zavřít reklamu

Opatření kvůli koronaviru platí téměř po celém světě. Mnoho lidí zůstává doma, aby se tak vyhnuli kontaktu s okolím a virus se nešířil dál. Někteří vývojáři se rozhodli ulehčit život v karanténě a nabízí prémiové hry zdarma. Nyní se v AppStore sešly rovnou čtyři takové pecky.

O slevách a akcích v App Store vás sice pravidelně informujeme, u těchto her jsme se však rozhodli udělat výjimku a upozornit na ně přímo ve speciálním článku. Důvodem je hlavně to, že se jedná o čtyři špičkové hry, které v domě vydání sbíraly vysoká hodnocení a vyhrávaly ceny. Nejprve zde máme dvě hry od studia Snowman. Vývojáři uvolnili zdarma hry Alto’s Adventure a Alto’s Odyssey. V obou případech se jedná o hry typu „nekonečná běhačka“.

Další hry jsou od studia Ironhide a někteří již správně tuší, že jde o hry ze série Kingdom Rush. Konkrétně o díly Origins a Frontiers, které spadají do žánru tower defense her. Jakmile si tyto hry do svého iPadu nebo iPhonu stáhnete, zůstávají vám navždy v knihovně. A to i když je odinstalujete.

.