Zavřít reklamu

Do Apple TV dnes dorazila jedna z nejočekávanějších aplikací Plex, tedy alespoň pro ty, co chtějí streamovat obsah ze svých počítačů do nového set-top boxu. Samotná aplikace je zdarma, pro aktivaci streamingu je třeba zaplatit 5 dolarů.

Plex funguje jako media server a osobní knihovna pro obsah všeho druhu, od seriálů přes filmy až k hudbě. Všechna data Plex úhledně organizuje a následně je umožňuje streamovat do televize a dalších zařízení, lokálně nebo na dálku.

Na Apple TV, kde může být aplikace konečně nativní, má Plex skvělé grafické rozhraní a organizace vašeho obsahu je tak velice snadná a přehledná. Plex dokáže seriálům a filmům dodat plakáty a informace o hercích, ději a hodnocení z Rotten Tomatoes, stejné to je s hudbou.

V App Storu, kde lze Plex stáhnout také pro iPady a iPhony, najdete Plex, nyní tedy i pro tvOS, zdarma. Pokud ale budete chtít z aplikace streamovat, je třeba si zaplatit 5 dolarů (125 korun) za Plex Media Server. Plánujete-li však z Macu streamovat média často, je to víceméně pakatel.

[app url=https://itunes.apple.com/cz/app/plex/id383457673?mt=8]

Zdroj: Plex, MacRumors
.