Zavřít reklamu

Apple údajně produkuje svůj první televizní pořad, který by se měl jmenovat „Vital Signs“ a být částečně autobiografickým, temným dramatem s Dr. Dre v hlavní roli, který je po akvizici Beats v nejužším managementu Applu. S odvoláním na blíže nespecifikované zdroje to napsal The Hollywood Reporter.

Dr. Dre, jeden z nejznámějších rapperů a spoluzakladatel značky Beats, prý v seriálu nejen ztvárnil hlavní postavu, ale je také jeho výkonným producentem. Další postavy prý ztvárnili např. Sam Rockwell (Zelená míle, Moon) a Mo McCrae (Murder in the First, Sons of Anarchy).

První řada má mít šest epizod, z nichž každá je přibližně půl hodiny dlouhá. Jednotlivé epizody se soustředí na různé emoce a způsoby, jakým se s nimi hlavní postava vyrovnává. Seriál má obsahovat nezanedbatelné množství násilí a sexu, v epizodě točené v uplynulém týdnu v Hollywood Hills v Los Angeles je prý dokonce rozsáhlá scéna orgií.

Scénáře ke všem šesti epizodám napsal Dr. Dre vybraný Robert Munic, který napsal scénář filmu  „Život je boj“. O režii se postaral Paul Hunter, jenž je známým režisérem hudebních videoklipů.

Co se týče distribuce, očekává se, že Apple první sérii uvolní celou najednou, podobně jako to činí Netflix a Amazon, kteří s tímto modelem slaví úspěch. Poněkud netypické ale je, že distribuční platformou má být streamovací služba Apple Music. Není ovšem známo, zda se na distribuci nebude nějakým způsobem podílet také iTunes, Apple TV nebo další televizní distributoři.

Celý nápad televizní série Applu, přesněji kolegovi Jimmymu Iovinemu, předložil Dr. Dre, který ve světě filmu slavil loni úspěch jako producent životopisného dramatu Straight Outta Compton. Apple prý momentálně žádný další seriál či film nepřipravuje, je ale otevřený umělcům, který se společností už mají vztah. Sám zatím žádný vlastní tým filmových ani televizních tvůrců nesestavil.

Zdroj: The Hollywood Reporter
.