Zavřít reklamu

Operační systém macOS nabízí pro správu, čtení a odesílání e-mailů nativní aplikaci Mail (Pošta). Ne každému ale tento nástroj vyhovuje. Pokud i vy patříte mezi uživatele, kteří se momentálně poohlíží po vhodné alternativě za nativní Mail, můžete se nechat inspirovat naším dnešním výběrem.

eM client

eM client je e-mailová aplikace, kterou můžete používat jak v prostředí macOS, tak i ve Windows. Kromě bohaté nabídky funkcí pro práci s e-mailovými zprávami nabízí eM client možnost využívání integrovaného kalendáře, tvorby seznamů úkolů, přidávání poznámek nebo třeba funkci chatu. Může se pochlubit přehledným, kompaktním uživatelským rozhraním, a nabízí také možnost snadného a rychlého importu dat z jiných aplikací.

Aplikaci eM client stáhnete bezplatně zde.

Spark

Spark je skvěle fungující multiplatformní e-mailový klient, mezi jehož hlavní devizy patří výkonné nástroje pro skupinovou korespondencí. Kromě toho nabízí Spark možnost využití chytrých schránek i notifikací, možnost práce se šablonami, integrovaný kalendář s možnost přímého přidávání událostí ze zpráv a v neposlední řadě třeba také možnost využití sdílených schránek pro poštu.

Aplikaci Spark stáhnete zde.

Spike

Spike je velice zajímavě pojatý e-mailový klient (nejen) pro Mac, který promění tradiční e-mailové zprávy v chatové konverzace. Kromě toho nabízí Spike také možnost přidávání poznámek, využití skupinového chatu či videokonferencí, ale třeba také možnost tvorby seznamů úkolů. Vzhledem ke svým funkcím je Spike vhodný spíše pro skupinovou a pracovní komunikaci, jistě jej ale využijete také při soukromé korespondenci.

Aplikaci Spike stáhnete bezplatně zde.

Canary Mail

Canary Mail je šikovný a populární e-mailový klient pro Mac, který nabízí spoustu užitečných funkcí. Kromě správy e-mailů si zde můžete vytvářet například profily pro vaše jednotlivé kontakty, nastavit potvrzení o přečtení, vytvářet seznamy oblíbených kontaktů nebo třeba aktivovat chytré notifikace. Kromě toho nabízí Canary Mail například možnost připnutí důležitých konverzací, odložení přečtení, individuální nastavení pro jednotlivá vlákna v korespondenci a spoustu dalšího.

Aplikaci Canary Mail stáhnete bezplatně zde.

Airmail

Airmail je e-mailový klient nejen pro Mac, který se může pochlubit zejména intuitivním ovládáním, efektivitou a rychlostí. Aplikace Airmail nabízí podporu funkcí, jako je Handoff, synchronizaci přes iCloud, ale třeba také chytré zobrazení příchozích zpráv, možnost vytvoření lokálních účtů, funkci chytrých odpovědí nebo třeba možnost práce v offline režimu. Samozřejmostí je také podpora gest, funkce pro řazení konverzací nebo třeba přizpůsobitelné notifikace.

Aplikaci Airmail stáhnete bezplatně zde.

.