Zavřít reklamu

Máte před sebou hromadu termínů, do kdy musíte něco stihnout zařídit, obnovit, vyzvednout? Sem tam se vám daří nějaký zapomenout a přemýšlíte, co s tím? Pak je pro vás tou nejvhodnější aplikací Expires, která dokonce přesně odpočítá dny do vypršení jakéhokoli z termínů a je designově skvěle zpracovaná.

Ať už si potřebujete připomenout, že vám za měsíc končí platnost řidičského průkazu, ISIC průkazu, že musíte do čtrnácti dnů poslat zálohu na daň nebo za 3 dny spotřebovat ten hodně drahý sýr, na který jste ještě nedostali chuť, a pak by byl prošlý, to všechno a mnohem víc si můžete právě v aplikaci Expires poznačit a ona na vás bude „křičet“ s takovým předstihem, jaký si sami určíte. Můžou to být až dva měsíce.

Na výběr je 32 přednastavených možností, které máte stihnout, a když by mělo náhodou vypršet něco jiného a vývojáře už nenapadlo co, můžete si to sami doplnit v kolonce s názvem Jiné.

K vytvoření nové upomínky vám stačí tři klepnutí na displej a máte hotovo. Do dalšího updatu se navíc plánuje i propojení s kalendářem.

V App Store pořídíte Expires od českých vývojářů za 0,89 eur, což se rozhodně vyplatí více než třeba pokuta za prošlý řidičák.

[app url=“https://itunes.apple.com/cz/app/expires-know-when-your-things/id706818890?mt=8″]

.