Zavřít reklamu

Služba iTunes je nejen místem, kde si můžete vypůjčit či zakoupit jednotlivé filmy. Sehnat zde čas od času můžete také balíčky filmů – jedná se o soubor dvou a více titulů, které spojuje stejné téma, série, režisér, žánr nebo třeba rok vydání. Přestože balíček pochopitelně stojí více než samostatný filmový titul, jednotlivé filmy v něm obsažené vás v konečném výsledku vyjdou levněji. Čím svou sbírku můžete obohatit tento týden?

DC – kolekce 6 filmů

První kousek z naší dnešní nabídky je sice o něco nákladnější než obvyklé balíčky filmů, zato ale čítá hned šest titulů, které by neměly chybět ve sbírce žádného z fanoušků DC universa. V rámci tohoto balíčku získáte filmy Aquaman (2018), Wonder Woman (2017), Liga spravedlnosti (2017), Muž z oceli (2013), Batman Vs. Superman: Úsvit spravedlnosti (2016) a Sebevražedný oddíl (2016). Filmy v této kolekci nabízí český dabing i titulky, výjimku tvoří snímek Muž z oceli, kde jsou k dispozici pouze české titulky.

Kolekci šesti DC filmů pořídíte za 1290 korun zde.

Harry Potter – kolekce 8 filmů

U obsáhlejších sbírek ještě chvíli zůstaneme. V nabídce iTunes je totiž kromě jiného také kompletní kolekce všech filmů z populární série příběhů o mladém čarodějovi Harrym Potterovi. Sbírka čítá všechny filmy hlavní série, tedy Harry Potter a kámen mudrců (2001), Harry Potter a tajemná komnata (2002), Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004), Harry Potter a ohnivý pohár (2005), Harrry Potter a Princ dvojí krve (2009), Harry Potter a Relikvie smrti 1 (2010) a Harry Potter a Relikvie smrti 2 (2011). Všechny filmy v kolekci nabízí český dabing i titulky. Po skončení filmů můžete začít plánovat výlet po lokalitách natáčení Harryho Pottera.

Kolekci osmi filmů o Harrym Potterovi pořídíte za 1490 korun zde.

Indiana Jones – kolekce 4 filmů

Pokud ještě nemáte plány na nadcházející víkend, můžete ho strávit u obrazovky a užít si do sytosti všechna dobrodružství neohroženého Indiana Jonese. Čtveřice filmů v této sbírce čítá tituly Indiana Jones a království Křišťálové lebky (2008), Indiana Jones a poslední křížová výprava (1989), Indiana Jones a Chrám zkázy (1984) a Indiana Jones a dobyvatelé Ztracené archy (1981). Všechny filmy v této sbírce nabízejí české titulky.

Kolekci čtyři filmů o Indiana Jonesovi pořídíte zde.

Trilogie Kmotr

Tento víkend máte kromě jiného také možnost stáhnout si trojici kultovních snímků ze série Kmotr. Trilogie chronologicky mapuje celý příběh od útěku Vita Andoliniho ze Sicílie až po smrt Michaela Corleona. Snímek Kmotr nabízí pouze české titulky, filmy Kmotr II a Kmotr III nabízí české titulky i dabing.

Trilogii Kmotr pořídíte za 399 korun zde.

 

Témata: , ,
.