Zavřít reklamu

Jako vždy vám i před tímto víkendem přinášíme tipy na filmy, které můžete pořídit za zvýhodněnou cenu. Samotné tituly ve slevě nejsou, jsou ale součástí balíčků, díky čemuž vás nakonec vyjdou levněji. Tentokrát jsou v nabídce zejména hororové tituly, na své si ale přijdou i milovníci akčních filmů.

Svět v zajetí démonů – kolekce 6 filmů

Všechny příznivce horrorových sérií o panence Annabelle a V zajetí démonů jistě potěší kolekce šesti filmů, která obsahuje snímky Annabelle, Annabelle 2: Zrození zla, Annabelle 3, Sestra, V zajetí démonů (The Conjuring) a V zajetí démonů 2. Film Annabelle 3 obsahuje české titulky, ostatní filmy nabízí české titulky i český dabing.

Bourne – kolekce 5 filmů

Patříte mezi fanoušky akčních filmů o Jasonu Bourneovi? Pak byste si neměli nechat ujít kolekci pěti filmů. V této sbírce najdete snímky The Bourne Identity, The Bourne Supremacy, The Bourne Ultimatum, The Bourne Legacy a Jason Bourne. U filmu Jason Bourne najdete český dabing i české titulky, ostatní tituly jsou pouze v anglickém znění.

Paranormal Activity – kolekce 5 filmů

Milovníky hororových filmů žánru found footage by mohla zaujmout kolekce pěti filmů ze série Paranormal Activity. V balíčku najdete filmy Paranormal Activity 2, Paranormal Activity 3, Paranormal Activity 4 (Unrated Edition), Paranormal Activity: The Ghost Dimension a Paranormal Activity: The Marked Ones. Snímek Paranormal Activity 2 je k dispozici s českým dabingem i titulky, u filmů Paranormal Activity 3 a Paranormal Activity: The Marked Ones najdete české titulky, ostatní filmy jsou v anglickém znění.

Indiana Jones – kolekce 4 filmů

Máte rádi dobrodružné filmy o Indiana Jonesovi? Můžete si na víkend stáhnout čtveřici „jeho“ filmů. Čtveřice filmů v této sbírce čítá tituly Indiana Jones a království Křišťálové lebky, Indiana Jones a poslední křížová výprava, Indiana Jones a Chrám zkázy a Indiana Jones a dobyvatelé Ztracené archy. Všechny filmy v této sbírce nabízejí české titulky.

Témata: ,
.