Zavřít reklamu

V nabídce filmů na službě iTunes se kromě jednotlivých titulů dají nalézt i balíčky, které spojuje například stejný žánr, herci, režisér nebo série. Filmy, obsažené v těchto balíčcích, vás většinou vyjdou levněji, než kdybyste si je pořizovali samostatně. Kterými filmovými balíčky si můžete zpříjemnit tento víkend?

Trilogie Kmotr

Tento víkend máte kromě jiného také možnost stáhnout si trojici kultovních snímků ze série Kmotr. Trilogie chronologicky mapuje celý příběh od útěku Vita Andoliniho ze Sicílie až po smrt Michaela Corleona. Snímek Kmotr nabízí pouze české titulky, filmy Kmotr II a Kmotr III nabízí české titulky i dabing.

Trilogii Kmotr stáhnete za 267 korun zde.

Paranormal Activity: Kolekce 5 filmů

Milovníky hororových filmů žánru found footage by mohla zaujmout kolekce pěti filmů ze série Paranormal Activity. V balíčku najdete filmy Paranormal Activity 2, Paranormal Activity 3, Paranormal Activity 4 (Unrated Edition), Paranormal Activity: The Ghost Dimension a Paranormal Activity: The Marked Ones. Snímek Paranormal Activity 2 je k dispozici s českým dabingem i titulky, u filmů Paranormal Activity 3 a Paranormal Activity: The Marked Ones najdete české titulky, ostatní filmy jsou v anglickém znění.

Kolekci filmů Paranormal Activity stáhnete za 395 korun zde.

Lara Croft: Tomb Raider – kolekce 2 filmů

Patříte mezi fanoušky neohrožené Lary Croft? Pak byste si tento víkend mohli zpestřit kolekcí dvou snímků s touto hrdinkou – Lara Croft: Tomb Raider a Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life. Oba filmy nabízí jak český dabing, tak i české titulky.

Kolekci 2 filmů s Larou Croft stáhnete za 149 korun zde.

Vetřelec: Kolekce 6 filmů

Ve virtuální poličce každého milovníka legendárního Vetřelce by rozhodně neměla chybět tato kolekce šesti filmů. Balíček obsahuje tituly Vetřelec (angličtina, čeština, české titulky), Vetřelci (angličtina, čeština, české titulky), Vetřelec 3 (angličtina, čeština, české titulky), Vetřelec: Vzkříšení (angličtina, čeština, české titulky), Prometheus (angličtina, čeština, české titulky) a Vetřelec: Covenant (angličtina, čeština, české titulky).

Kolekci 6 filmů ze série Vetřelec stáhnete za 999 korun zde.

Brad Pitt – kolekce 4 filmů

Brad Pitt je hercem mnoha tváří, který se objevil v řadě filmů napříč žánry. V kolekci čtyř filmů na iTunes najdete snímky Sázka na nejistotu (2015), Světová válka Z (2013), Spojenci (2016) a Mexičan (2001). Filmy Světová válka Z a Mexičan obsahují české titulky, ostatní jsou i s českým dabingem.

Kolekci filmů s Bradem Pittem stáhnete za 306 korun zde.

Témata: ,
.