Zavřít reklamu

V nabídce filmů na službě iTunes se kromě jednotlivých titulů dají nalézt i balíčky, které spojuje například stejný žánr, herci, režisér nebo série. Filmy, obsažené v těchto balíčcích, vás většinou vyjdou levněji, než kdybyste si je pořizovali samostatně. Kterými filmovými balíčky si můžete zpříjemnit tento víkend?

Paranormal Activity: Kolekce 5 filmů

Milovníky hororových filmů žánru found footage by mohla zaujmout kolekce pěti filmů ze série Paranormal Activity. V balíčku najdete filmy Paranormal Activity 2, Paranormal Activity 3, Paranormal Activity 4 (Unrated Edition), Paranormal Activity: The Ghost Dimension a Paranormal Activity: The Marked Ones. Snímek Paranormal Activity 2 je k dispozici s českým dabingem i titulky, u filmů Paranormal Activity 3 a Paranormal Activity: The Marked Ones najdete české titulky, ostatní filmy jsou v anglickém znění.

Kolekci 5 filmů Paranormal Activity stáhnete za 395 korun zde.

Kung Fu Panda: Kolekce 3 filmů

Tento víkend si můžete udělat radost také animovanou filmovou trilogií Kung Fu Panda. V tomto balíčku najdete snímky Kung Fu Panda, Kung Fu Panda 2 a Kung Fu Panda 3. Snímky Kung Fu Panda 2 a Kung Fu Panda 3 jsou k dispozici i s českým dabingem, u filmu Kung Fu Panda najdete angličtinu.

Kolekci filmů Kung Fu Panda stáhnete za 299 korun zde.

Já, padouch a Mimoni

Milujete animované žluté Mimoně? Pořiďte se balíček, ve kterém najdete hned čtyři filmy se svými oblíbenými postavičkami. Kolekce obsahuje snímky Já, padouch, Já, padouch 2, Já, padouch 3 a Mimoni. Film Já, padouch je pouze v angličtině, u snímku Já, padouch 2 najdete české titulky. Filmy Já, padouch 3 a Mimoni nabízejí kromě českých titulků také český dabing.

Kolekci snímků Já, padouch a Mimoni stáhnete za 349 korun zde.

Jurský park: Kolekce 5 filmů

Patříte také mezi ty, kteří – ať už kdysi v devadesátých letech minulého století, nebo třeba v nedávné minulosti – propadli kouzlu dobrodružných filmů o dinosaurech? Nyní je díky iTunes můžete mít všechny pohromadě. Balíček pěti filmů řady Jurský park obsahuje tituly Jurský park (1993), Ztracený svět: Jurský park (1997), Jurský park III (2001), Jurský svět (2015), Jurský svět: Zánik říše (2018). U všech filmů v této kolekci je k dispozici český dabing a/nebo titulky.

Kolekci 5 filmů ze světa Jurského parku stáhnete za 499 korun zde.

Trilogie Návrat do budoucnosti

Sci-Fi komedie Návrat do budoucnosti se v osmdesátých letech minulého století stala obrovským hitem, který se v letech 1989 a 1990 dočkal dvou svých pokračování. Trojice filmů o cestovateli časem Martym McFlyeovi čítá tituly Návrat do budoucnosti (1985), Návrat do budoucnosti II (1989) a Návrat do budoucnosti 3 (1990). Všechny tři snímky jsou v angličtině.

Snímky z trilogie Návrat do budoucnosti stáhnete za 299 korun zde.

Témata: , ,
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.