Zavřít reklamu

Fitbit je další společností, která nabízí lidem v karanténě obsah zdarma. A to konkrétně prémiové členství novým uživatelům Fitbitu, které ulehčí domácí cvičení a nabídne několik zajímavých výhod. K aktivaci a používání účtu nemusíte mít ani Fitbit hodinky či náramek. Stačí pouze mobilní aplikace, ve které si můžete sbírat data a přehrávat videa, audiostopy či si přečíst tipy.

Normálně je novým členům k dispozici prémiový účet zdarma na 7 dní, kvůli pandemii COVID-19 se však tohle testovací období rozhodl Fitbit prodloužit na 3 měsíce. Normálně stojí 279 Kč / měsíc, takže se jedná o hodně štědrou nabídku. S tímto účtem obdržíte přístup k veškerému obsahu v aplikaci, což je velké množství audio/video cvičení, speciální programy včetně rad, jak se stravovat a nastartovat zdravější návyky. Pokud vlastníte Fitbit hodinky nebo náramek, můžete se navíc těšit ještě na personalizované statistiky anebo pokročilé měření spánku.

V aplikaci Fitbit, kterou můžete zdarma stahovat v App Store, se nachází přímo sekce Premium, kde se dá 90denní testovací období aktivovat. Pro aktivaci jsou vyžadovány platební údaje, protože se po uplynutí tří měsíců automaticky aktivuje placené členství. Každopádně jak si členství zdarma aktivujete, můžete si platbu včetně platební karty odhlásit a za 3 měsíce se vám nic nestrhne.

.