Zavřít reklamu

Formulář pro opuštění okresu bude pro mnohé z nás v následujících třech týdnech počínaje dneškem naprosto nepostradatelný. Jen díky němu totiž budeme moci vykonávat práci, potažmo se starat o nemohoucí příbuzné žijících v okresech mimo naše trvalé bydliště. Pokud stále nemáte jasno v tom, jak mají formuláře vypadat či kde je získat, máme pro vás odpověď. V tomto článku totiž naleznete odkazy na oficiální formuláře vytvořené Ministerstvem vnitra České republiky. Ty si stačí stáhnout, vyplnit a následně vozit s sebou při cestování mezi okresy. Veškeré informace ohledně toho, kdy je budete potřebovat a kdy nikoliv pak naleznete přímo zde na stránkách Ministerstva vnitra České republiky. Je však nutné počítat s tím, že kvůli enormnímu náporu na servery, na kterých je web provozován se můžete setkat s jeho chvilkovými výpadky. S trochou trpělivosti na něm však naleznete vše důležité.

Formulář pro opuštění okresu
Formulář pro opuštění okresu

Formulář pro opuštění okresu

Všechny články autora

Diskuze k článku

  není to tak jednoduché. dnes jsem se dozvěděl od kamaráda ičaře, který jel za prací a kterého zastavila namátková kontrola, že některým policistům nestačí čestné prohlášení, že jedou za prací, ale musí sebou být i pracovní smlouva či smlouva o dílo na zákazníka. Naší báječní policisté jej zapsali do evidence jako podezřelá osoba a vypakovali jej zpět do místa bydliště.prý až bude mít u sebe náležitou smlouvu může jet dál v opačném případě pokuta. Tím pádem pokud nejste právník a narazíte na banánového úředníka, je všechno špatně. a kdo chce dnes riskovat 20K pokutu ve správním řízení, kde můžete narazit na ještě „chytřejšího“ úředníka.
  PS: ať žije Babiš a jeho vláda

  Dobrý večer dotaz známá potřebuje stáhnout dřevo z lesa její manžel je hospitalizovaný v nemocnici ne covid …ale potřebuje to tento vykend je možné čestné prohlášení nebo jak to udělat děkuji

  Dobrý den mám dotaz…. Prosím vám je možnost cestovat za přítelem mimo ŠUMPERK, když tam chodím i na pracovní úřad? Děkuji za odpověď.

  Myslím tim cestovat za ním a zpět zase je to jen pár kilometrů od si Šumperka… Také si tam mám vyzvednout nové brýle v optice. Budu muset jezdit sem a tam ale snad to ničemu vadit Nebude?

  Potřebuji poradit, dá se jet do jiného okresu za účelem vystěhování? Neboli dojet si pro věci z koleje, z kterých se potřebuji vystěhovat.

  Zdravím , chci se zeptat
  Máme zarezervovaného pejska už nějakou dobu a musíme si ho jít odebrat jinak si ho vezme někdo jiný , ale bydlíme několik okresů jinde , dá se to nějak vyřešit prohlášením ? děkuji.

celý text

Čtěte více.