Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pokud máte nový počítače, je pro vás zcela zásadní, abyste si nejprve pořídili originální a zabezpečenou kopii operačního systému Windows. Mnoho uživatelů si rádo stáhne sice bezplatnou, ale častokrát i zavirovanou kopii z neoficiálních zdrojů, čímž riskuje další problémy a vlastní zabezpečení. Můžete tak totiž přijít o vaše data i osobní informace! Naštěstí se nabízí lepší možnost. Populární obchod Godeal24 totiž nabízí 100% originální operační systém Windows. Godeal24 kupuje licence od firem, které je již nadále nepotřebují a převedou je tak pro potřeby individuálních fyzických osob. Díky tomu zná obchod historii každé své licence a dokáže zajistit jejich bezchybnou funkčnost.

Originální Windows 10 si v rámci letní Summer Sale můžete pořídit již za pouhých 5,99 €! Samozřejmě aby toho nebylo málo, tak Microsoft zároveň uživatelům Windows 10 nabízí možnost bezplatné aktualizace na nejnovější Windows 11. Licence zakoupené na Godeal24 navíc ani nepodléhají žádným restrikcím, jsou doživotní a můžete u nich tedy počítat s klasickými aktualizacemi a plnohodnotnou podporou. Pokud ale máte spadeno spíše na Office 2021 Pro, pak asi víte, že si za tuto licenci přímo Microsoft účtuje 439,99 $, zatímco v rámci zmiňované akce Summer Sale ji na Godeal24 pořídíte za pouhopouhých 24,99 €! Obchod zároveň nabízí i řadu kombinovaných balíčků, na kterých můžete ještě více ušetřit. Například při koupi licence pro 5 počítačů vás jeden klíč vyjde jen na 13,19 €.

Godeal24 Summer Sale

Windows & Office: Speciální časově omezená nabídka

Kupte víc, ušetřete ještě více! Zvýhodněné balíčky:

Sleva 62 % na balíčky a MS Office! Slevový kód: SGO62

Pro pokrytí potřeb všech uživatelů jsou k dostání různé verze operačního systému Windows 10. Mimo obecně velice rozšířené licence Windows 10 Pro si tak můžete přijít například i na Windows 10 Enterprise pro firmy, Windows Server a na řadu dalších.

Sleva 50 % na Windows! Slevový kód: SGO50

Godeal24 je profesionálním obchodem s rozsáhlou nabídkou, přičemž zároveň garantuje 100% funkčnost a legálnost prodávaných digitálních licencí. Na doslova stejný software si tak můžete přijít s více než 80% slevou, a i přesto získat oficiální licenci. V nabídce navíc nenajdete jen Windows nebo Office, ale také řadu praktických počítačových a mobilních nástrojů, mezi které se řadí software od IObit, Ashampoo, Disk Drill a řada dalších.

Další nástroje za nejlepší ceny!

Godeal24 je online obchod, který se specializuje na prodej licenčních klíčů pro operační systémy, kancelářské balíčky, hry a další software. Obchod již funguje řadu let, během kterých si váží každého zákazníka a snaží se mu poskytnout nejen nejlepší a nejlevnější produkty, ale také prvotřídní servis. Zákazníci tak mohou počítat s jednoduchým nákupním procesem. Navíc ihned po zaplacení objednávky obdrží prostřednictvím e-mailu aktivační klíč spolu s detailním návodem, jak nainstalovat a aktivovat konkrétní software. Během instalace vám také nic nebrání v tom, abyste se obrátili na profesionální zákaznickou podporu Godeal, která vám dokáže poradit nebo zodpovědět vaše dotazy. Podpora je navíc k dispozici nepřetržitě 24/7.

Díky kombinaci vysoce kvalitních produktů a profesionálního zákaznického servisu si Godeal24 vysloužil rating 4.9 a 98% míru spokojenosti na webu TrustPilot (nezávislý portál pro hodnocení prodejců zákazníky), což jasně potvrzuje oblíbenost obchodu a spokojenost ze strany zákazníků!

Nepřetržitá 24/7 zákaznická podpora

Kontaktní e-mail: service@godeal24.com

Odborný Apple magazín zaměřený na návody, recenze, novinky a názory, týkající se společnosti Apple a jejich produktů.

Všechny články autora

Diskuze k článku

Diskuze není pro tenhle článek otevřena.

Čtěte více.