Zavřít reklamu

Apple již spustil reklamní síť iAds a tak nyní můžete narazit na reklamy v reklamní síti iAds i vy. Mrkněte se do článku a podívejte se na první reklamu – na Nissan.

Reklamy iAds se začnou v iPhone zobrazovat stejným způsobem, jako jste zvyklí. Jejich „revolučnost“ přicház ve chvíli, kdy na reklamu kliknete. Neotevírá se Safari, ale nad současnou aplikací se spouští vrstva s novou reklamní aplikací. V ní se může nacházet interaktivní materiál, hra, video – zkrátka cokoli, co inzerent bude považovat za vhodné.

Apple spustil reklamní síť iAds 1. července a tak nyní můžete narazit na nějakou z reklam v aplikacích, které budou iAds podporovat. Prohlédněte si první výtvor na propagaci automobilky Nissan, respektive jejich nového automobilu Nissan Leaf.

Osobně mi reklamy iAds přijdou sympatické. Na reklamy jsem neklikal z toho důvodu, že se poté otevíralo Safari a často jsem se objevil i na nemobilní stránce. Tato interaktivní forma mi vyhovuje. Ovšem jen do té doby, kdy jsem na WiFi. Pokud bych měl takové reklamy stahovat přes síť operátora a tím by se mi tak výrazně načítaly data z mého datového limitu, tak bych moc spokojený nebyl. Nemluvě o tom, kdybych tuto reklamu měl stahovat mimo 3G síť, to bych se načekal..

.