Zavřít reklamu

Uživatelé iPhone si (ve většině případů) užívají nový iOS 4. Ti šťastnější s minimálně iPhone 3GS či iPod Touch třetí generaci si užívají i multitasking. Existuje ale zařízení, které by potřebovalo multitasking mnohem více – iPad.

Jak to tak ale vypadá, tak iOS 4 pro iPad se nedočkáme dříve než v listopadu. Apple prozatím nic oficiálně neoznámil (pouhé konstatování „později tento rok“), ale v jednom článku serveru Advertising Age zaznělo, že platforma iAd nebude pro inzerenty v iPadu dostupná do listopadu tohoto roku. iAd potřebuje ke svému běhu nový iOS 4 a tak se dá předpokládat, že Apple představí iOS 4 pro iPad na konci října při příležitosti představování nové generace Macbooků.

Reklamní platforma iAd startuje již pozítří, 1. července. Není ale jisté, jestli se reklamy začnou zobrazovat již od tohoto data, protože Apple možná nemá vyrobené reklamy pro své inzerenty. Apple si totiž dal jako podmínku nutnost vytvořit iAd reklamu přímo od Apple.

Diskuze k článku

    Já bych z toho problému s úbytkem signálu na iPhone 4 nedělal zas takový problém. Na spoustu věcí bude iP4 dobrý a na telefonování si do druhé kapsy pořídím nějaký základní model Nokie od operátora za 1,- korunu :D

    Ja mam iPad 16GB WiFi asi 2 mesice a je u nej velky problem pri prehravani stream videa H.264 ( jedno jak – YouTube, z www stranky, Elgato EyeTV, MobileMe ) pres WiFi. Zkousel jsem ruzne WiFi body, i Free, Restore i pres DFU mod celeho IPadu, instalace pouze OS bez jedineho programu vse bez ucinku. Asi 5 minut to hraje pak vse zamrzne a pomuze RESET iPadu. Na netu pri Googlu „iPad video freezee“ je videt, ze problem je. Nikde ale zminka ze bude opravny Upgrade OS, spis se to resi vymenou takto vadnych kusu v Apple Storech. Vi nekdo prosim neco vice?

celý text

Čtěte více