Zavřít reklamu

App Store doslova přetéká nejrůznějšími aplikacemi, s jejichž pomocí můžete kreativním způsobem upravovat své fotografie a svá videa. Jednou z nich je CapCut, na kterou se dnes podíváme o něco podrobněji.

Vzhled

Po odsouhlasení podmínek užívání se při spuštění aplikace CapCut ocitnete rovnou na její hlavní obrazovce. Uživatelské rozhraní aplikace je velice jednoduché – ve středu hlavní obrazovky se nachází tlačítko pro vytvoření nového projektu, v pravém horním rohu najdete tlačítko pro přechod do nastavení. Po zahájení tvorby nového projektu nejprve vyberete video z knihovny  nebo z banky, a poté můžete začít pracovat s jednotlivými efekty a upravovat parametry jeho přehrávání.

Funkce

Aplikace CapCut nabízí širokou škálu kreativních nástrojů pro úpravy vašich fotografií, primárně ale cílí spíše na uživatele, kteří si chtějí pohrát se svými videozáznamy. Mezi základní úpravy, které CapCut nabízí, patří možnost střihu, rozdělení záznamu, úpravy délky videa, možnost nastavení přehrávání pozpátku nebo třeba nástroje pro změnu rychlosti přehrávání videa. Ke svým videím můzete v CapCutu přidávat také hudbu a zvukové efekty z poměrně bohatě vybavené knihovny, a můžete k nim přidávat také nejrůznější ozdobné samolepky, text nebo různé efekty. CapCut slibuje vysokou kvalitu úpravy videí i fotografií, použití fotografie je velice jednoduché a rychlé, a aplikace si umí poradit i s videi o delší stopáži. Kromě obsahu z fotogalerie ve vašem vlastním iPhonu můžete v aplikaci CapCut pracovat také s videi a fotografiemi z banky.

Aplikaci CapCut stáhnete bezplatně zde.

.