Zavřít reklamu

Řada z nás kromě focení a natáčení videí používá svůj iPhone také k následným úpravám a vylepšením svých záběrů. K tomuto účelu mohou posloužit buďto nativní aplikace Fotky a iMovie, nebo některý z nástrojů třetích stran. Takovým nástrojem může být třeba aplikace InShot, kterou si představíme v dnešním článku.

Vzhled

Na domovské obrazovce aplikace InShot naleznete panel s tlačítky pro vytvoření nového videa, fotografie či koláže. V pravém horním rohu najdete tlačítko pro nastavení, vedle něj se nachází odkaz pro aktivaci placené verze. Pod panelem s tlačítky pro vytvoření nového obsahu najdete přehled efektů, samolepek a dalšího obsahu, který můžete použít pro úpravu vašich fotografií a videí. Najdete zde jak bezplatné, tak i placené balíčky.

Funkce

Aplikace InShot: Video Editor slouží k základním i pokročilejším úpravám videí na vašem iPhonu – je ale zapotřebí hned zpočátku uvést, že k úpravám na skutečně profesionální úrovni vám samozřejmě neposlouží. Můžete ji ale určitě využít pro tvorbu videí, určených k publikování na sociálních sítích, nebo ke sdílení s vašimi přáteli či rodinou. V InShot: Video Editor můžete pohodlně pracovat s úpravou délky videa, základním střihem, slučováním videoklipů i s úpravou rychlosti videa. Aplikaci InShot ale můžete využít také k úpravám fotografií a tvorbě koláží. Za prémiovou verzi aplikace InShot bez reklam a se všemi nástroji, balíčky, efekty a dalším obsahem zaplatíte buďto 89 korun měsíčně, 349 korun ročně nebo 899 korun jednorázově.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.