Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme buďto aplikaci, kterou Apple nabízí na hlavní stránce svého App Storu, nebo aplikaci, která nás zkrátka z jakéhokoli důvodu zaujala. Dnes se podíváme na aplikaci Cheatsheet, která slouží k pořizování specifických krátkých poznámek.

Aplikací třetích stran, které slouží k pořizování poznámek všeho druhu, je plný App Store. Každému vyhovuje v tomato směru něco jiného, proto vám na stránkách Jablíčkáře čas od času přineseme pohled na různé aplikace tohoto typu. Jednou z nich je Cheatsheet – aplikace, jejíž tvůrci tvrdí, že chtějí uživatelům tvorbu a správu poznámek na jejich iPhonu co možná nejvíce zjednodušit. Aplikace Cheatsheet se vám opravdu bude hodit pro ty nejjednodušší záznamy, například když si v rychlosti potřebujete poznamenat nějaké číslo, adresu, či kombinaci slov.

K co nejlepšímu rozlišení vašich záznamů nabízí aplikace Cheatsheet doslova stovky různých ikonek, samozřejmostí je podpora widgetů na plochu pro iPhony s operačním systémem iOS 14 a novějším. Aplikace Cheatsheet nabízí také možnost zabezpečení za pomoci číselného zámku nebo Face ID, do seznamu klávesnic si na vašem iOS zařízení můžete přidat také Cheatsheet klávesnici, ze které můžet jednoduše a rychle zadávat jednotlivé záznamy. Aplikace Cheatsheet je multiplatformní, skvěle si rozumí s asistentkou Siri, a může se pochlubit také jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním spolu s velice snadným ovládáním. Aplikace nabízí bezplatnou základní verzi, za možnost neomezených záznamů a synchronizace přes iCloud zaplatíte jednorázově 129 korun. Tvůrci aplikace upozorňují na to, abyste Cheatsheet nepoužívali k poznamenávání hesel a dalších citlivých údajů.

Aplikaci Cheatsheet stáhnete bezplatně zde.

.