Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme buďto aplikaci, kterou Apple nabízí na hlavní stránce svého App Storu, nebo aplikaci, která nás zkrátka z jakéhokoli důvodu zaujala. Dnes padla volba na aplikaci Sleepbot, která slouží ke sledování a analýze vašeho spánku.

Spousta uživatelů používá svůj iPhone kromě jiného také ke sledování spánku. Pro tyto účely existuje také řada aplikací třetích stran. Jednou z nich je Sleepbot – užitečný a funkcemi nabitý nástroj, jehož tvůrci slibují uživatelsky přívětivý zážitek, spolehlivé fungování a přehledné analýzy, související s vaším spánkem. Sleepbot je k dispozici nejen pro iPhone, ale také pro iPad a Apple Watch. Mezi funkce, které nabízí, patří sledování a analýza spánku s využitím umělé inteligence, ale třeba také možnost poslechu relaxačních a uklidňujících zvuků a melodií, jejichž skladbu si můžete do velké míry řídit sami.

Pokud používáte Apple Watch, bude sledování vašeho spánku probíhat zcela automaticky – stačí si hodinky nasadit na noc před spaním. Sledování spánku ale Sleepbot zvládne i na iPhonu. Na základě vámi zadaných údajů a vysledovaných parametrů vás aplikace dokáže upozornit na to, že je čas jít spát, čas upozornění si ale můžete také zvolit vy sami. K usínání si můžete pustit zmíněné zvuky a melodie, samozřejmostí je také funkce časovače pro vypnutí po vámi zadaném časovém úseku. Aplikace obsahuje také funkci krokoměru. Aplikace je ke stažení zdarma, ovšem v omezené verzi. V prémiové verzi, která vás vyjde na 29 korun týdně, získáte rozšířenou knihovnu zvuků a melodií s neomezenou délkou přehrávání.

Aplikaci Sleepbot: Sleep Tracker stáhnete bezplatně zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.