Zavřít reklamu

Vedení deníku si mezi řadou lidí získává čím dál větší popularitu. Deník si vedou ti, kteří se rozhodli sportovat, zdravě jíst, ale třeba také studenti nebo lidé, kteří si budují kariéru. Pro deníkové zápisy slouží řada různých aplikací v App Store. Jednu z nich – Everlog – si blíže představíme v dnešním článku.

Vzhled

Ihned po svém spuštění vás aplikace Everlog přesměruje na svou hlavní stránku. V jejím pravém horním rohu najdete tlačítko pro vytvoření nového záznamu, vpravo nahoře se nachází lupa pro vyhledávání. V levém horním rohu pak najdete tlačítko pro přechod ke všem záznamům a pro přechod do nastavení.

Funkce

Aplikace Everlog představuje jednoduché, ale výkonné a funkční řešení pro všechny, kteří si chtějí snadno pořizovat deníkové zápisy. Součástí aplikace je také kalendář pro lepší přehled o jednotlivých záznamech, své zápisy můžete průběžně upravovat nebo doplňovat o další poznámky. K jednotlivým zápiskům můžete přidávat také záložky, sdílet je a přidávat související záznamy. Everlog nabízí základní, bezplatnou variantu s omezenými funkcemi. S prémiovou verzí získáte možnost zabezpečení číselným kódem, Touch ID nebo Face ID, neomezený počet zápisků s možností barevného rozlišení, synchronizaci napříč zařízeními a další bonusové funkce. Prémiové verze vás vyjde na 49 korun měsíčně, 469 korun ročně nebo jednorázově na 929 korun za celoživotní licenci. Aplikace Everlog nabízí možnost přidání widgetu na plochu iPhonu s iOS 14.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více