Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme buďto aplikaci, kterou Apple nabízí na hlavní stránce svého App Storu, nebo aplikaci, která nás zkrátka z jakéhokoli důvodu zaujala. Pro dnešek padla volba na aplikaci Font Candy: Text on Photo pro práci s fotografiemi.

Pro některé uživatele není přidávání textu na fotografie z jejich iPhonu ničím, nad čím by museli složitě hloubat, a k tomuto účelu jednoduše používají nativní Fotky. Pokud si ale chcete s přidávání textu na vaše snímky opravdu vyhrát, neobejdete se bez některé z aplikací třetích stran. Těch nabízí iOS App Store poměrně dost, a jednou z nich je Font Candy: Text on Photo. Tato aplikace má na App Storu hodnocení jen 3,6 hvězdiček, na různých diskuzních fórech ji ale uživatelé vcelku chválí a doporučují. Co na ni říkáme my?

Jak název napovídá, je hlavní devizou aplikace Font Candy: Text on Photo bohatý výběr fontů pro vaše fotografie, stejně jako možnosti jejich úprav a přizpůsobení. Fonty jsou do této aplikace pečlivě vybírány jejími tvůrci, a najdete jich zde více než čtyři desítky. K jedné fotografii můžete samozřejmě přidat více fontů najednou, přičemž každý z nápisů můžete upravit zvlášť. Kromě fotografií můžete v aplikaci Font Candy: Text on Photo provádět také jednoduché návrhy designu triček, hrnků, plakátů, pohlednic a dalších podobných předmětů. K fotografiím můžete kromě nápisů přidávat také nejrůznější filtry, samolepky nebo animace, a aplikace nabízí také řadu nástrojů pro úpravy fotografií včetně ořezu, změny velikosti, nebo přizpůsobení formátu pro různé sociální sítě.

Funkce, které aplikace Font Candy: Text on Photo nabízí, jsou opravdu skvělé, a fungují naprosto bez problémů. Aplikaci můžete používat v její základní bezplatné podobě, kde je ovšem nabídka filtrů, fontů a dalších prvků omezená. Prémiová neomezená verze vás vyjde na 49 korun týdně. V jejím rámci získáte prémiové fonty, možnost úpravy pozadí, možnost importu vlastních fontů, absenci vodoznaku a další funkce.

Aplikaci Font Candy: Text on Photo stáhnete bezplatně zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více