Zavřít reklamu

Aplikací, určených pro tvorbu a správu seznamů úkolů, jsme vám na stránkách Jablíčkáře představili hodně. Pokud jste si mezi nimi zatím stále ještě nevybrali tu pravou, můžete vyzkoušet Good Task, kterou vám představíme v našem dnešním článku.

Vzhled

Po spuštění aplikace se nejprve v krátkosti seznámíte se všemi jejími funkcemi a výhodami, poté se přesunete na hlavní obrazovku. Zde najdete předpřipravené seznamy úkolů, které si můžete libovolně upravit či smazat. Na liště na spodní části displeje se nachází tlačítka pro zadání cílů, přechod do seznamů dokončených připomínek, přechod do funkce správy úkolů po lhůtě dokončení, a zcela vpravo dole se pak nachází tlačítko pro rychlé přidání nového úkolu. Vlevo nahoře najdete tlačítko pro přechod do nastavení, vpravo nahoře se nachází tlačítko pro úpravu seznamů úkolů.

Funkce

Good Task je nejen skvělým nástrojem pro správu individuálních úkolů, ale také pro práci na rozsáhlejších projektech. Nabízí možnost synchronizace s Připomínkami a Kalendářem na vašem iPhonu. Jednotlivé úkoly a položky si můžete v aplikaci Good Task rozdělovat do seznamů a rozlišovat je barevným označením, Good Task je výborným pomocníkem i pro plánování dlouhodobých úkolů. Nabízí také funkci filtrování obsahu, tvorbu chytrých seznamů, více možností zobrazení včetně kalendářního, podporu rychlého zadávání a mnoho dalšího. Kromě jednotlivých položek můžete ke každému z úkolů zadávat potřebné podrobnosti, nastavovat časomíru a zadávat opakující se události. V aplikaci můžete přidávat také hlasové záznamy, fotografie, nebo tvořit na základě šablon. Jedním z největších benefitů aplikace Good Task jsou opravdu velmi bohaté možnosti přizpůsobení. Aplikaci Good Task si můžete po dobu 14 dní vyzkoušet bezplatně včetně prémiových funkcí, po uplynutí této lhůty můžete zaplatit buďto 249 korun jednorázově, nebo podpořit tvůrce aplikace částkou 259 korun ročně.

 

Diskuze k článku

    Článek je dost šaptně napsaný a špatně se v něm orientuje. Na začátku popisuje vzhled aplikace, ale bez obrázku je ten popis tak nějak k ničemu. Prohlížíte si celou tu první sadu obrázků, snažíte se v tom něčeho chytit, najít tam to, co je popisováno, ale marně. Až pak na konci článku je další sada obrázků, kde už se dá orientovat, ale obávám se, že hodně čtenářů se tam ani nedostalo, protože po zmateném úvodu to vzdali.

celý text

Čtěte více