Zavřít reklamu

Stanovit si ty správné návyky a pečlivě je dodržovat je chvályhodná věc. Někdo to zvládne sám od sebe, zatímco jiný k tomu potřebuje pomocníka – třeba v podobě aplikace, která mu vše potřebné připomene a v případě potřeby ho náležitě namotivuje. S vytvořením a udržením správných návyků vám může pomoci i aplikace HabitMinder – Habit Tracker, kterou si představíme v dnešním článku.

Vzhled

Po svém spuštění vám aplikace HabitMinder nejprve přinese jednoduchý a rychlý přehled svých funkcí, po jeho pročtení vás rovnou vyzve k vytvoření vašeho prvního návyku. U každého z návyků můžete přidat podrobnosti v závislosti na tom, o jaký druh činnosti se jedná, a přiřadit k němu také specifickou barvu, ikonku a zvuk, spolu s frekvencí opakování. Na liště ve spodní části obrazovky najdete tlačítko pro přechod na domovskou stránku s přehledem návyků, k přehledu splnění jednotlivých návyků, tlačítko pro přidání nového návyku a tlačítko pro přechod do nastavení. Obrazovka u každého z návyků závisí na jeho druhu – u pobytu ve stoje zadáváte, kolikrát jste si stoupli, u cíle s pravidelným čtením bude zase zahájen odpočet.

Funkce

V aplikaci HabitMinder naleznete několik desítek přednastavených návyků, můžete si zde ale vytvořit také své vlastní. Aplikaci můžete využít například ke splnění svých pohybových cílů, ale třeba také k dosažení cílů ohledně četby, každodenního studia nebo třeba meditace či dechových cvičení. Aplikace HabitMinder – Habit Tracker je vhodná pro stanovení široké škály návyků včetně těch, které souvisí s aktivitou a pohybem. Nabízí možnost propojení s nativním Zdravím ve vašem iPhonu, takže do něj už příslušná data nebudete muset zadávat ručně. HabitMinder nabízí také podporu Apple Watch a widgety na plochu (u iPhonů s iOS 14 a novějším). Aplikace je ke stažení zdarma v omezené verzi, za neomezené množství návyků, možnost přidání poznámek, zabezpečení za pomoci kódu a další bonusové funkce zaplatíte 279 korun ročně nebo 499 korun jednorázově.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více