Zavřít reklamu

S fotografiemi a videi na iPhonu se dá pracovat různými způsoby- jedním z nich je také práce s pozadím. Správně zvolené a upravené pozadí dokáže vašim snímkům dodat zcela jiný nádech – a právě s tím vám pomůže aplikace PhotoRoom Studio Photo Editor, kterou si představíme v našem dnešním článku.

Vzhled

Ihned po svém prvním spuštění vám aplikace PhotoRoom Studio Photo Editor nabídne možnost pracovat s vámi vybranou fotografií z vaší fotogalerie. Poté proběhne oskenování snímku, po kterém vám aplikace nabídne nejvhodnější úpravy. Ve spodní části displeje naleznete tlačítko pro přechod k výběru úprav, napravo od něj se pak nachází tlačítko, s jehož pomocí přejdete do přehledu vaší tvorby. V levém horním rohu najdete tlačítko pro odeslání zpětné vazby tvůrcům aplikace, pro nápovědu a pro přechod do nastavení. V pravém horním rohu displeje najdete tlačítko pro přechod k přehledu o Pro verzi.

Funkce

Aplikace PhotoRoom Studio Photo Editor nabízí uživatelům možnost kreativních a kvalitních úprav jejich fotografií. V rámci aplikace můžete z vašich snímků odstraňovat pozadí, pracovat s úpravami různého typu a kombinovat nejrůznější objekty. PhotoRoom Studio Photo Editor používá ke své práci umělou inteligenci, s jejíž pomocí dokáže řadu operací, jako je třeba výběr objektů nebo rozostření pozadí, provádět naprosto automaticky. PhotoRoom Studio Photo Editor zjevně míří zejména na tvůrce, proto nabízí šablony pro různé sociální sítě, ale třeba také pro náhledové fotografie na web YouTube. Pozadí fotografií můžete libovolně rozostřovat, odstraňovat, nebo nahradit obrázkem, vzorem či barevným přechodem. K jednotlivým fotografiím pak můžete přidávat vybrané efekty včetně efektu pohybu, glitch efektu nebo filtrů. Aplikace nabízí základní, bezplatnou verzi s omezeným obsahem. V Pro verzi (259 korun měsíčně) získáte bohatší nabídku efektů, nástrojů pro úpravy i variant pozadí.

.