Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes vám představíme aplikaci Maps.Me pro mapy a navigaci offline.

[appbox appstore id510623322]

Mapy v mobilu jsou skvělá věc. Co si ale počít ve chvíli, kdy jste v terénu, ale vyčerpali jste všechna mobilní data, případně máte opravdu špatný signál? Není potřeba panikařit. Aplikace Maps.Me nabízí přehledné, užitečné, podrobné mapy, a to také pro zcela offline přístup. Součástí map v nabídce je například turn-by-turn navigace, přehled bodů zájmu, zobrazení turistických stezek a zajímavých či důležitých míst.

Podobně jako v ostatních aplikacích, zaměřených na cestování a navigaci, si i v Maps.Me můžete zobrazit různé druhy map i tras pro pěší, vlaky, automobily či kola. Aplikace nabízí všechny obvyklé funkce, jako je plánování tras, GPS navigace nebo ukládání vybraných míst. Součástí aplikace je také zobrazování podrobnějších informací o jednotlivých místech nebo třeba možnost rezervace ubytování přes Booking.com.

Aplikaci můžete využívat zcela bezplatně, jedinou podmínkou je zobrazování nepříliš rušivých reklam. Za verzi bez reklam zaplatíte 179 korun ročně, pokud chcete do aplikace stahovat průvodce, zaplatíte 25 korun.

Maps.me fb
.