Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme buďto aplikaci, kterou Apple nabízí na hlavní stránce svého App Storu, nebo aplikaci, která nás zkrátka z jakéhokoli důvodu zaujala. Dnes se podíváme na aplikaci PlannerPro pro plánování, tvorbu poznámek, seznamů a úkolů.

Každý z nás přistupuje k plánování odlišným způsobem. Někdo dává přednost tradičním papírovým diářům a zápisníkům, někdo si vystačí s nativním Kalendářem, Připomínkami a Poznámkami na iPhonu, a někdo se zase pro tyto účely rád poohlédne na App Storu po některé z aplikací třetí strany. Mezi tyto aplikace patří také PlannerPro, která uživatelům nabízí možnost plánování, vytváření poznámek, připomínek, úkolů a mnoho dalšího na jednom místě. Aplikace PlannerPro nabízí možnost přepínání mezi více různými režimy zobrazení kalendáře, řadu nástrojů pro psaní poznámek – od úprav textu přes vkládání médií až po možnost vytváření skic přímo v poznámkách, nebo třeba nástroje pro pokročilou tvorbu připomínek a úkolů (i opakujících se) včetně možnosti vkládání vnořených položek.

Jednotlivé události, poznámky, úkoly a připomínky si můžete také v aplikaci označovat v zájmu lepšího třídění a lepší přehlednosti. PlannerPro je multiplatformní aplikací, takže její samozřejmou součástí je také možnost automatické synchronizace napříč všemi přihlášenými zařízeními. Aplikace PlannerPro podporuje registrace s pomocí funkce Sign in with Apple. Základní verze aplikace PlannerPro je zdarma. Za 109 korun měsíčně (případně 569 korun ročně nebo 1050 korun za celoživotní licenci) získáte k základním funkcím navíc ještě možnost odstranění reklam, více možností zobrazení, neomezený počet médií u vašich záznamů, možnost vytváření projektů, export rozvrhu a další prémiové funkce.

Aplikaci PlannerPro stáhnete bezplatně zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.