Zavřít reklamu

Na stránkách Jablíčkáře jsme již v minulosti rozebírali řadu aplikací, sloužících k relaxaci, meditaci a uvolnění. Jednou z takových aplikací je i Portal: Escape Into Nature, kterou si podrobněji představíme v našem dnešním článku.

Vzhled

Poté, co se ve stručnosti seznámíte se základními funkcemi aplikace Portal: Escape to Nature, a vyberte účel, ke kterém ji chcete používat, se dostanete na její hlavní obrazovku. Střed obrazovky zabírá náhled aktuálně přehráváného scénáře, mezi jednotlivými zvukovými schématy přepínáte přetažením. Klepnutím na “portál” přepnete do celoobrazovkového zobrazení s analogovými hodinami. Posunutím obrazovky směrem dolů se dostanete do knihovny zvuků, ve spodní části hlavní obrazovky najdete tlačítka pro přechod do nastavení, aktivaci časovače, ovládání zvuku a ovládání světel Hue.

Funkce

Portal: Escape to Nature nabízí bohatý výběr kulis a vizuálního obsahu převážně s přírodní tematikou – pro lepší uvolnění, uklidnění a relaxaci si můžete pustit zvuky pralesa, oceánu nebo třeba hor. Veškeré zvuky jsou stoprocentně autentické. Aplikace spolupracuje také se systémem Hue od společnosti Philips a dokáže sladit osvětlení s právě přehrávaným obsahem. Zvuky z aplikace můžete také pouštět jako doprovod k přehrávání podcastů, audioknih či hudby z jíných aplikací. Aplikace Portal: Escape to Nature je ke stažení zdarma, používat ji můžete v její bezplatné omezené verzi. Prémiová verze s přístupem do kompletní knihovny vás vyjde ročně na 879 korun s týdenní bezplatnou zkušební lhůtou.

Aplikaci Portal: Escape to Nature stáhnete bezplatně zde.

.