Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme buďto aplikaci, kterou Apple nabízí na hlavní stránce svého App Storu, nebo aplikaci, která nás zkrátka z jakéhokoli důvodu zaujala. Dnes se blíže podíváme na aplikaci Radio Garden Live pro poslech rádiových stanic z celého světa.

Poslech nejrůznějších rádiových stanic se u spousty lidí těší opravdu velké oblibě. Ti, kteří holdují tomuto koníčku, mají s rozmachem moderních technologií a internetu v tomto směru čím dál větší možnosti. K poslechu všech možných rádií můžete využít také spoustu různých aplikací, které nabízí iOS App Store – jednou z těchto aplikací je například Radio Garden Live. Díky aplikaci Radio Garden Live můžete prakticky kdykoliv a odkudkoliv naladit jakoukoliv rádiovou stanici z libovolného místa na světě. V nabídce je živé vysílání z doslova tisícovek stanic.

Uživatelské rozhraní aplikaci Radio Garden Live je jednoduché, přehledné, a k výběru stanic dochází prostřednictvím práce s interaktivním glóbem. Na virtuální zeměkouli si můžete všimnout zelených teček – ty symbolizují města, ze kterých jednotlivé stanice vysílají. Pro poslech vybrané stanice stačí zkrátka jen klepnout na zelenou tečku. K dispozici je ale samozřejmě také možnost výběru z tradičního seznamu, stejně jako možnost manuálního vyhledávání. Vybrané stanice si můžete ukládat do seznamu oblíbených, poslech rádia je možný i na pozadí. Aplikace Radio Garden Live je zjevně tvořená nadšenci a pro nadšence. Všechny její funkce máte k dispozici bez nutnosti jakékoliv platby, pokud byste ale chtěli odstranit reklamy (v aplikaci, nikoliv ve vysílání, které tvůrci aplikace pochopitelně nemohou nijak ovlivnit) a zároveň podpořit vývojáře, zaplatíte jednorázově 79 korun.

Aplikaci Radio Garden Live stáhnete bezplatně zde.

.