Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pokud se čas od času vydáváte například na vícedenní výlety mimo domov, zejména tedy do přírody, pak by ve vaší výbavě rozhodně neměla chybět pořádná powerbanka. Jedná se totiž o jednoduché, kompaktní a cenově dostupné řešení, s jehož pomocí si můžete hravě dobít například iPhone či příslušenství. Co když ale obyčejná powerbanka nestačí a vaše nároky jsou naopak o dost větší? Přesně v takovém případě pro vás máme prvotřídní tip. Aktuálně si totiž můžete pořídit kvalitní přenosnou nabíjecí stanici Flashfish E200 s úžasnou 62% slevou!

Flashfish E200

Čím se tento model vyznačuje, co nabízí a co konkrétně umí? Přesně na to si nyní společně posvítíme. Jak už jsme uvedli výše, jedná se o přenosnou nabíjecí stanici, která je ideálním parťákem na nejrůznější výlety do přírody či pro potřeby stanování. Disponuje totiž kapacitou 40800 mAh / 151 Wh, díky čemuž se dokáže postarat o napájení hned několika produktů zároveň. Právě proto nabízí hned několik výstupů – 2x DC konektory, 2x USB porty s Quick Charge 3.0, 2x AC výstup a 1x 5V/2,4A USB konektor. Možnosti využití jsou proto nesmírně rozsáhlé a je už jen a pouze na vás, k čemu nabíjecí stanici vlastně využijete. Na místě je také zmínit přítomnost velkého LCD displeje. Ten se postará o zobrazení důležitých dat o zbývající energii, stavu nabití, výstupech a mnoha dalších.

 

Samotnou nabíjecí stanici

lze nabít hned třemi způsoby. Buďto připojením AC adaptéru do elektrické sítě, autonabíječkou, nebo použitím solárního panelu, který však ale není součástí balení. U takovéhoto produktu se samozřejmě nezapomnělo ani na bezpečnost. Proto u stanice najdete spolehlivý bezpečnostní systém BMS v kombinaci s dalšími možnostmi, díky čemuž nehrozí přepětí, podpětí, přehřátí a podobně.  Za zmínku pak také stojí kompaktní rozměry. Nabíjecí stanici lze navíc díky praktické úchytce velice snadno přenášet a vzít ji tak na cesty za dobrodružstvím. Ve finále je už ale jen a pouze na vás, jak její potenciál využijete. Ve finále do ní můžete zapojit prakticky cokoliv, od tradičních nabíječek telefonů, tabletů či laptopů, přes světla či ventilátory, až po mini lednici a řadu dalších menších doplňků.

Nyní za bezkonkurenční cenu!

Jak už jsme zmínili hned v úvodu, přenosnou nabíjecí stanici Flashfish E200 si nyní můžete pořídit za naprosto bezkonkurenční cenu! Při příležitosti současné akce je totiž k dostání s úžasnou 62% slevou, díky čemuž vás vyjde na pouhopouhých 348,99 $ 133,99 $ (3014,78 Kč). Součástí ceny je navíc už i doprava a DPH. Jelikož se navíc objednávky odesílají ze skladu v Evropě, můžete tak počítat s bleskurychlým doručením v řádu 3-5 pracovních dní. S nákupem však neotálejte. Akce je totiž časově i početně omezená!

Nabíjecí stanici Flashfish E200 zakoupíte se slevou zde

.