Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme buďto aplikaci, kterou Apple nabízí na hlavní stránce svého App Storu, nebo aplikaci, která nás zkrátka z jakéhokoli důvodu zaujala. Dnes jsme vyzkoušeli aplikaci ScreenKit, která slouží k úpravě plochy iPhonu. Čím nás zaujala a čím naopak zklamala?

Operační systém iOS 14 nabízí oproti svým předchůdcům mnohem bohatší možnosti, co se týče úpravy a přizpůsobení plochy. Součástí těchto možností je také přidávání nejrůznějších widgetů na plochu telefonu. Widgety najdete jak v nabídce nativních iOS aplikací, jejich podporu nabízí také velké množství aplikací třetích stran, a existují také aplikace, které vám umožní vytvářet si vlastní widgety, motivy, a přidávat tapety na plochu i na uzamčenou obrazovku vašeho iPhonu. Mezi aplikace tohoto typu patří také ScreenKit, který se na App Storu těší poměrne pozitivnímu hodnocení ze strany uživatelů. Kromě přidávání widgetů nabízí aplikace ScreenKit také balíčky ikonek a tapety.

Obsah aplikace vypadá opravdu dobře, stejně jako její uživatelské rozhraní. Ovládání je snadné, v aplikaci se rychle zorientujete. Trochu rušivým dojmem může působit někdy krkolomný překlad do češtiny, to lze ale v krajním případě vyřešit změnou jazyka na iPhonu. Největším negativem aplikace jsou snad jen platby – aplikace ScreenKit praticky nenabízí možnost bezplatného vyzkoušení nebo omezenou bezplatnou verzi. Veškerý obsah si zde můžete prohlédnout, za stažení každého z balíčků ale zaplatíte jednorázově 249 korun, což je podle našeho názoru cena, kterou by většina uživatelů byla ochotná zaplatit za celou aplikaci.

Aplikaci ScreenKit stáhnete bezplatně zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více