Zavřít reklamu

Společnost Adobe má ve svém portofoliu spoustu skvělých aplikací, které jsou oblíbené zejména mezi profesionály napříč různými obory. To ale neznamená, že by z některých Adobe aplikací nemohli mít užitek také laici. Představujeme vám pětici aplikací od Adobe, které na svém iPhonu využije jistě každý.

Photoshop Camera Photo Effects

Photoshop Camera Photo Effects je skvělá aplikace pro všechny, kteří chtějí kvalitně upravovat své fotografie. V této aplikaci můžete využít integrovaný fotoaparát, který nabízí například možnost aplikace filtrů v reálném čase, a také můžete vaše výtvory okamžitě sdílet. Photoshop Camera Photo Effects patří mezi aplikace, které jednoduchostí svého použití cílí spíše na amatéry, na kvalitě jí to ale nijak neubírá.

Aplikaci Photoshop Camera Photo Effects stáhnete bezplatně zde.

Adobe Spark Page

Pokud si chcete vyzkoušet tvorbu plakátů, letáků, fotografií s nápisy a dalšího podobného obsahu tohoto typu, bude pro vás ideálním nástrojem aplikace Adobe Spark Page. Může se pochlubit přehledným uživatelským rozhraním, opravdu jednoduchým ovládáním, ale zároveň také kvalitními funkcemi. Aplikace nabízí propojení s knihovnou Lightroom i se soubory v Creative Cloud. Najdete zde obsáhlou nabídku užitečných šablon, log, písem a spoustu dalšího materiálu.

Aplikaci Adobe Spark Page stáhnete bezplatně zde.

Adobe Acrobat Reader

Pokud hledáte spolehlivý, výkonný a osvědčený nástroj pro práci s dokumenty ve formátu PDF, můžete určitě sáhnout po Adobe Acrobat Reader. Tato aplikace nabízí možnost prohlížení PDF souborů, jejich ukládání, sdílení, nebo třeba podepisování přímo na displeji vašeho iPhonu. Adobe Acrobat Reader si bude rozumět také s vaší tiskárnou, umožní vám rychlé vyhledávání, anotaci i úpravy PDF souborů.

Aplikaci Adobe Acrobat Reader stáhnete bezplatně zde.

Adobe Lightroom

Aplikace Adobe Lightroom nabízí jak možnost úpravy již pořízených fotografií, tak i funkci integrovaného fotoaparátu s manuálním ovládáním. Můžete zde vybírat z bohaté nabídky filtrů, stejně tak si ale můžete vytvořit vlastní přednastavené sety pro opakované použití. Adobe Lightroom nabízí stejně jako většina jiných aplikací od Adobe placenou a neplacenou verzi, základní verze bez předplatného je ale pro běžné použití zcela postačující.

Aplikaci Adobe Lightroom stáhnete bezplatně zde.

Adobe Scan: PDF Scanner & OCR

Jak název napovídá, aplikace Adobe Scan: PDF Scanner & OCR je vynikajícím nástrojem pro skenování papírových dokumentů i pro rozpoznání textu. Umí si skvěle poradit nejen s klasickými dokumenty, ale také třeba s účtenkami, doklady, vizitkami, ale i tabulemi. Vámi oskenovaný text můžete v této aplikaci snadno a rychle převést na fotografii nebo do formátu PDF, aplikace nabízí také funkci automatické detekce okrajů, vylepšení, rozpoznání textu a spoustu dalších.

Aplikaci Adobe Scan: PDF Scanner & OCR stáhnete bezplatně zde.

.