Zavřít reklamu

Zkratky v iOS skýtají spoustu možností pro ještě efektivnější práci s iPhonem. V dnešním článku vám představíme několik užitečných i zábavných zkratek, které se vám budou hodit nejen při přehrávání hudby.

iMusic

Zkratku iMusic bez pochyby ocení všichni milovníci hudby. Umožní vám například stahovat hudbu do vašeho úložiště na iCloud Drive, přehrávat hudební soubory, vyhledávat texty k písním, poslouchat hudbu v offline režimu a mnoho dalšího.

Zkratku iMusic stáhnete zde.

AirStudio

Pokud patříte mezi majitele bezdrátových sluchátek AirPods, určitě by na vašem iPhonu neměla chybět zkratka s názvem AirStudio. S pomocí této skvělé zkratky, která nabízí také plnou podporu pro Apple Watch, můžete pohodlně a efektivně ovládat vaše AirPody. Zkratka umožňuje například ovládání a správu hlasitosti, přehrávání, ale třeba také kontrolu aktuálnosti firmwaru a spoustu dalších možností.

Zkratku AirStudio stáhnete zde.

I Am Genius

Zkratku s názvem I Am Genius jistě ocení všichni, kteří rádi vyhledávají texty k přehrávaným skladbám. Po svém spuštění vám zkratka I Am Genius nabídne menu, ve kterém si můžete vybrat, zda chcete vyhledat text k právě přehrávané skladbě, nebo zda chcete název skladby zadat ručně. Zkratka I Am Genius spolupracuje se službou Google.

Zkratku I Am Genius stáhnete zde.

Kanye Quotes

Ať už patříte mezi fanoušky hudebníka Kanyeho Westa nebo nikoliv, jedna věc se mu rozhodně upřít nedá – Kanye je bohatou studnicí všech možných citátů. Pokud se chcete čas od času nechat oblažit některou z Kanyeho hlášek, skvěle vám poslouží aplikace Kanye Quotes, ve které si můžete mimo jiné vybrat, jakým způsobem se vám citát zobrazí, případně zda vám ho má přečíst hlasová asistentka Siri.

Zkratku Kanye Quotes stáhnete zde.

.