Zavřít reklamu

Aktualizace: Akce již není platná. Poslední kus se stihl prodat ještě před půlnocí.


iPhony moc často ve slevě nebývají. A když už, pak je jejich cena obvykle nižší jen o několik stovek korun. To však není případ dnešní akce, v rámci které můžete pořídit iPhone XR za vůbec nejnižší cenu na tuzemském trhu.

Slevu nabízí e-shop Smarty.cz, který se řadí mezi autorizované prodejce Applu a pod jehož křídla spadá iWant. Akce se konkrétně vztahuje na iPhone XR v korálově červené s nejvyšším 256GB úložištěm, který dnes vychází jen na 17 990 Kč, což je cena, za kterou Apple prodává 64GB model. V porovnání s ostatními prodejci jde o zdaleka nejnižší cenovku na českém trhu – u konkurence je stejná varianta k dostání nejméně za 19 700, tedy o 1 710 korun dráž.

Akce platí pouze do dnešní půlnoci a za uvedenou cenu je dostupný poslední kus. Takže kdo dřív přijde…

iPhone XR je jediným loňským modelem, který má Apple stále v nabídce. Prodává ale pouze 64GB a 128GB variantu, nejvyšší 256GB model, na který se vztahuje i dnešní akce, tak pomalu začíná mizet i z nabídky e-shopů. Ačkoli Apple představil iPhone XR již před rokem, stále jde o skvělý telefon, který je pro běžného uživatele naprosto dostačující. Nabízí kvalitní 12-megapixelový fotoaparát s podporou portrétního režimu, slušnou výdrž baterie a stále dostatečně výkonný procesor Apple A12 Bionic, který bude Apple podporovat v rámci aktualizací iOS ještě několik let. Více podrobností o telefonu si můžete přečíst v naší recenzi.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.