Zavřít reklamu

Apple Watch se řadí mezi nejoblíbenější nositelné příslušenství, které si můžete v dnešní době zakoupit. O příčku výše se nachází snad už jenom sluchátka AirPods. Popularitu jablečných hodinek jednoduše nelze zapřít, a to kvůli nespočtu různých funkcí, které nabízí. Především jsou jablečné hodinky určené pro sledování cvičení a aktivity, kromě toho si na nich ale můžete také bez problémů vyřídit třeba zprávy anebo maily. Pokud patříte mezi uživatele, kteří v nativní aplikaci Mail využívají hned několik e-mailových schránek, tak si v předvolbách musíte nastavit, které z účtů se objeví i v rámci watchOS. Pokud chcete zjistit, jak na to, tak pokračujte ve čtení.

Jak na Apple Watch nastavit, které e-mailové schránky se na nich budou zobrazovat

Co se týče e-mailových klientů na Apple Watch, tak prozatím se řadí mezi nejlepší nativní Mail, jelikož jednoduše podporuje mnoho funkcí a možností, které konkurenční klienti nemohou. Celý proces nastavení mailových schránek, ke kterým budete mít na Apple Watch přístup, je nutné provést v rámci aplikace Watch na vašem iPhonu, se kterým máte Apple Watch spárované. Postupujte tedy následovně:

  • Prvně tedy na vašem iPhonu spusťte aplikaci Watch.
  • V aplikaci se poté ve spodním menu ujistěte, že se nacházíte v sekci Moje hodinky.
  • Nyní je nutné, abyste sjeli o něco níže, kde poté rozklikněte kolonku Mail.
  • Poté se v kategorii Nastavení Mailu přesuňte do sekce Zahrnout.
  • Zde najdete dole v kategorii Účty jednotlivé e-mailové schránky.
  • Po rozkliknutí už si můžete jednoduše zaškrtnutím zvolit, které schránky chcete zobrazit, a které zase nikoliv.
  • Jakmile budete mít vše nastaveno, tak stačí aplikaci Watch opustit.

Kromě toho, že si ve výše zmíněné sekci v aplikaci Watch můžete nastavit schránky, které se zobrazí, tak jsou zde k dispozici další předvolby. Mezi ně patří například Náhled zprávy, kde si můžete nastavit, kolik řádků textu se v Mailu na Apple Watch u jednotlivých zpráv v náhledu zobrazí, dále je zde k dispozici možnost Výchozí odpovědi pro nastavení rychlých odpovědí na Mail, a poté také Podpis, kde si můžete nastavit text, který se automaticky pošle na konci každého e-mailu, který z Apple Watch odešlete.

Redaktor (nejen) magazínu Jablíčkář, kterého baví informační technologie všeobecně. Kromě práce jsou jeho vášní také sportovní automobily. O společnosti Apple píše již několik let a život bez jablečných produktů už si nedovede představit.

Všechny články autora

Diskuze k článku

    Umí tuto pokročilou práci s emaily- zobrazování celých zpráv, odpovídání na emaily, odpovídání na hovory přednastavenými zprávami také AW 3, res. 4? Děkuji

celý text

Čtěte více.