Zavřít reklamu

Komerční sdělení: iPhone je možné odemknout i v případě, že se zobrazí obrazovka aktivačního zámku a vyzve vás k zadání přístupového kódu a Apple ID. Pokud nejste původním vlastníkem, můžete aktivační zámek odemknout tak, že se spojíte s předchozím prodejcem. Tato esej je určena těm, kteří jsou původními vlastníky iPhonu a mají problémy se zapamatováním svého Apple ID. Tento příspěvek obsahuje návod, jak postupovat krok za krokem. Chcete-li odemknout iPhone uzamčený iCloudem nebo odstranit „iPhone uzamčený na majitele„, musíte dodržet určité kroky. Základními nástroji lze dosáhnout složitých výsledků. Abyste dokončili všechny fáze, ujistěte se, že je dodržujete.

Co potřebuji k odemknutí telefonu?

Před zahájením jakéhokoli úkolu se stejně jako u jiných úkolů ujistěte, že máte potřebné nástroje a pomůcky. Co je tedy potřeba k odemčení aktivačního zámku?

Počítač/notebook

Jedním ze základních předpokladů pro správné obnovení iPhonu je funkční stolní nebo přenosný počítač. Bez něj by to bylo jako poslat do války párátko.

Kabel USB

Další jednoduchou, ale zásadní součástí potřebnou pro tento postup je USB kabel. Jak již bylo uvedeno, je třeba vytvořit spojení mezi iPhonem a počítačem nebo notebookem. Ten, který používáte k nabíjení iPhonu, bude bezchybně fungovat, a proto tento kabel nemusíte kupovat.

Aktivační odblokování TunesKit

K dokončení úkolu odblokování iPhonu budete potřebovat TunesKit Activation Unlocker; bez něj můžete svůj iPhone rovnou vzdát. V této situaci je TunesKit Activation Unlocker stejně důležitý jako iPhone, který chcete odblokovat, proto věnujte velkou pozornost návodu k jeho použití.

Váš uzamčený iPhone

Může se to zdát jednoduché nebo zdánlivé, ale abyste mohli svůj iPhone skutečně odemknout, musíte ho mít u sebe.

Co je TunesKit Activation Unlocker?

TunesKit Activation Unlocker je software, který vám může pomoci odstranit zámek aktivace iCloudu pomocí několika kliknutí. Ať už jste si zakoupili použité zařízení iOS, které je uzamčeno službou iCloud, nebo jste jen zapomněli svůj účet a heslo Apple ID, TunesKit Activation Unlocker vám usnadní odemknutí a opětovnou aktivaci zařízení. S výjimkou iPhonů může být obejití aktivačního zámku u iPadů poměrně jednoduché. Kompatibilní jsou systémy Windows i Mac.

Chcete-li použít TunesKit Activation Unlocker, můžete postupovat podle níže uvedeného návodu.

Jak používat TunesKit Activation Unlocker?

Krok 1: Stáhněte a nainstalujte TunesKit Activation Unlocker do počítače/notebooku.

Po získání všech potřebných materiálů je čas nakonfigurovat nástroje do užitečné podoby. Nejprve se ujistěte, že je notebook nebo počítač zapnutý a připojený k internetu. Přejděte na oficiální webovou stránku TunesKit Activation Unlocker a zahajte proces odblokování. 
Kliknutím na tlačítko „vyzkoušet zdarma“ zahájíte stahování nástroje TunesKit Activation Unlocker. Po stažení programu TunesKit Activation Unlocker zapněte v počítači program TunesKit Activation Unlocker. Připojte k němu svůj iPhone. Vyberte funkci Remove iCloud Activation Lock a stiskněte tlačítko Start.

Snímek obrazovky 2024-06-20 v 16.36.53

Krok 2: Jailbreak pro iPhone

Poté vás TunesKit Activation Unlocker vyzve ke stažení nástroje pro jailbreak v počítači. Po stažení programu pro útěk z vězení můžete svůj iPhone zlomit pomocí následujících technik, které jsou založeny na různých operačních systémech.

Snímek obrazovky 2024-06-20 v 16.37.39

Krok 3: Odstranění aktivačního zámku služby iCloud

Restartujte počítač a po jailbreaku iPhonu znovu otevřete TunesKit Activation Unlocker. Poté bude aktivační zámek vašeho iPhonu pomocí TunesKit Activation Unlocker obejit.

Snímek obrazovky 2024-06-20 v 16.37.48

Často kladené otázky týkající se obcházení aktivačního zámku iPhone

1. Lze k obejití aktivačního zámku použít obnovení továrního nastavení iPhonu? 
Ne, aktivační zámek nelze z iPhonu odstranit obnovením továrního nastavení. Obecně platí, že obnovení továrního nastavení jednoduše umožňuje sejmout zámek obrazovky zařízení iOS. Kromě toho mají zákazníci možnost obnovit tovární nastavení svého iPhonu za účelem jeho prodeje nebo odstranění všech dat a obsahu. Pokud potřebujete obejít aktivační zámek iPhonu, měli byste jej jailbreaknout nebo zadat správný přístupový kód.

2. Když se dostanu přes aktivační zámek iPhonu, přijdu o svá data? 
Jistě. když provedete jailbreak iPhonu, přijdete o všechna jeho data. Pokud nechcete o žádná data přijít, můžete si předem vytvořit zálohu dat svého zařízení. K zálohování iPhonu můžete použít iCloud nebo iTunes.

Závěr

Váš iPhone uzamčený na iCloudu nelze odemknout bez vysokoškolského titulu v oboru IT nebo bez nějakých trojčlenek. Pouze schopnost dodržovat jím stanovené protokoly a směrnice. Obecně řečeno, TunesKit Activation Unlocker je jediným prostředkem, jak obejít aktivační zámek iPhonu, pokud neznáte přesné Apple ID a přístupový kód pro aktivační zámek iCloud. Pokud máte další dotazy, zanechte laskavě komentář níže. přístup k iPhonu uzamčenému iCloudem a jeho resetování trvá jen několik sekund, pokud máte v počítači nainstalovaný TunesKit Activation Unlocker.

.