Zavřít reklamu

Je dosti pravděpodobné, že se někteří z vás už ocitli v situaci, kdy si nevěděli rady s jejich jablečným zařízením. I přesto, že jsou iPhony a iPady velmi kvalitními produkty, tak se čas od času může stát, že jejich operační systém jednoduše selže. Důvodů, proč může zařízení selhat, může být hned několik – může například dojít ke stažení viru do zařízení, nebo se nepodaří nainstalovat aktualizaci, anebo někdo nesprávně provede jailbreak. Tohle jsou jen tři situace, kdy k poškození může dojít – věřte, že jich je o mnoho více. Co ale v takové situaci, kdy se vaše zařízení zhroutí, dělat? Možností máte hned několik…

Většina uživatelů by v tomto případě sáhla po kabelu, připojila iPhone či iPad k počítači či Macu, a zapnula iTunes, respektive Finder. Na počítači či Macu by se objevila informace o tom, že bylo nalezeno zařízení, které je poškozené a je třeba jej obnovit. Po obnovení by sice vaše zařízení mělo fungovat, ale pokud jednoduše nemáte zálohu, tak jste bohužel „v pytli“. Tímto způsobem můžete rázem přijít o všechna data. Když vezmeme v potaz, že data jsou často vyvažována zlatem, tak je tato ztráta rozhodně nechtěná. Na internetu existuje hned několik programů, které slibují obnovu zařízení, včetně nativního iTunes – jejich problém je ale právě v tom, že při obnově ztratíte data.

Ztráta dat nepřipadá v úvahu

Existují však i takové programy, které se při obnově pokusí udělat vše pro to, aby naopak nedošlo ke smazání byt jediného bajtu dat. Těchto programů je už tak jako šafránu a nepotěším vás rozhodně ani tím, že většina těchto programů nefunguje tak, jak má. Jejich hlavním cílem je vylákat ze zoufalých lidí, kteří se bojí ztráty dat, peníze – a poté samozřejmě nepomoct. Pokud tedy hledáte nějaký program, který vám může s touto situací, kdy máte poškozený systém, pomoci, tak nyní můžete s hledáním přestat – představujeme vám totiž iMyFone Fixppo iPhone Repair software od iMyFone, který je naprostou špičkou mezi programy, jenž jsou určené pro opravu a obnovu zařízení.

imyfone fixppo
Zdroj: iMyFone Fixppo

Proč iMyFone Fixppo?

Pokud jste se už někdy setkali s problémy, jako je například zaseknutí iPhonu v boot loopu, zaseknutí na Apple logu, neustále restartování, černá (bílá) obrazovka, anebo třeba zapomenutí hesla, tak ve všech těchto a v mnohých dalších případech dokáže Fixppo pomoci. Jedná se o naprosto perfektní program, s jehož pomocí můžete provést obnovu vašeho jablečného zařízení. Nutno podotknout, že proces obnovy v rámci Fixppo je velmi jednoduchý a stačí vám k němu jen pár kliknutí. To znamená, že naprosto všechny problémy, které se mohou objevit, jste schopni vyřešit z pohodlí domova bez nutnosti toho, abyste museli své zařízení posílat na opravu či reklamaci a platit obrovské sumy. V případě použití programu Fixppo navíc nepřijdete o všechna data, což je hlavní funkce a lákadlo programu.

iMyFone fixppo
Zdroj: iMyFone

Pokročilý režim pro ty nejhorší případy

Jak už jsem zmínil několikrát, tak iMyFone Fixppo iPhone Repair software se chlubí především tím, že dokáže v případě selhání systému či zařízení provést obnovu systému, při které nedojde ke ztrátě dat. Tento režim obnovy se podaří provést ve velké většině případů. Bohužel, v ojedinělých případech může dojít ke kompletnímu zhroucení systému, kdy není data možné vůbec obnovit. Nutno ale podotknout, že je pořád lepší mít funkční zařízení bez dat, než nefunkční těžítko. Pro tyto případy je součástí aplikace Fixpoo speciální pokročilý režim. V tomto režimu dochází k tomu, že program udělá jednoduše vše pro to, aby zařízení opravil, a to i za cenu ztráty dat. Prvně se samozřejmě ale doporučuje provést klasickou obnovu – až když se tato obnova nepodaří, tak je nutné využít pokročilého režimu.

imyfone fixppo
Zdroj: iMyFone

Jak Fixppo používat?

Používání programu je naprosto jednoduché. Jakmile jej stáhnete a nainstalujete, tak jej stačí spustit. Po spuštění se objevíte na hlavní stránce programu, kde se nachází tři tlačítka. Pokud klepnete na Standard Mode, tak dojde k aktivaci klasického postupu obnovení, při kterém nepřijdete o žádná data. V případě, že klepnete na Advanced Mode, tak se aktivuje pokročilý režim, který se postará o kompletní obnovení zařízení, a to i za cenu ztráty dat. Dole je poté k dispozici tlačítko pro vstup či opuštění režimu zotavení. Jakmile zvolíte Standard či Advanced Mode, tak je nutné připojit pomocí kabelu vaše zařízení k počítači a počkat na rozpoznání. Poté už jen stačí, abyste se drželi postupu, který se objeví v rámci aplikace. Jakmile vaše zařízení převedete do speciálního módu, tak dojde ke stažení nově verze operačního systému, který se poté nahraje do vašeho zařízení. Pokud se zařízení nepodaří obnovit pomocí klasického Standard Mode, tak dostanete možnost provést obnovu pomocí zmíněného pokročilého módu, tedy Advanced Mode.

Další funkce programu

Mezi další funkce iMyFone Fixppo iPhone Repair software patří například jednoduchá možnost provedení downgrade, což se hodí například tehdy, pokud nejste s novým systémem spokojeni, anebo pokud chcete do vašeho zařízení nahrát jailbreak a nyní už běžíte na takové verzi iOS, pro kterou není jailbreak k dispozici. Kromě toho můžete iPhone či iPad jednoduše pomocí jednoho kliknutí převést do režimu zotavení. Dále lze Fixppo využít jako alternativu za iTunes (či Finder v macOS), pokud se například při použití iTunes (či Finderu v macOS) objeví různé chyby, anebo pokud s ním nejste jednoduše spokojeni.

imyfone fixppo
Zdroj: iMyFone

60% slevový kód!

Pokud jste tento článek dočetli až sem, tak pro vás mám dobrou zprávu. Se společností iMyFone jsme speciálně pro naše věrné čtenáře připravili slevový kód, díky kterého si můžete program Fixppo pořídit s 60% slevou. Namísto toho, abyste si tedy program pořídili za 59.95 dolarů, tak za něj díky našeho slevového kódu zaplatíte pouze 24.95 dolarů. Pokud chcete kód uplatnit, tak jej stačí zadat do příslušného pole při vytváření objednávky. Kód, který je určen pro jednoroční licenci na Windows či Mac, naleznete níže. Uplatnit jej můžete na těchto stránkách.

S29PFT

imyfone fixppo
Zdroj: iMyFone

Závěr

Pokud jste někdy v minulosti měli problémy s vaším iPhonem či iPadem a chcete se jim do budoucna vyvarovat, anebo pokud vás nějaký problém s vaším jablečným miláčkem trápí právě teď, tak jste narazili na zlatý důl. Program Fixppo od iMyFone osobně používám již několik měsíců a už se mi s ním podařilo zachránit asi čtyři zařízení, u jednoho zařízení jsem poté provedl odstranění kódového zámku. Fixppo mohu s chladnou hlavou jen doporučit a pokud k tomu přidám ještě výše zmíněnou slevu, tak nemusíte nic řešit – jedná se o must-have program, který může velmi často přijít vhod, což mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. Tak na co ještě čekáte?

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více