Zavřít reklamu

Apple dnes spustil svůj studentský program Zpátky do školy, který se pravidelně opakuje každý rok. Ve slevě jsou jak počítače Mac, tak rovněž iPady, a k oběma zařízením dostanete sluchátka Beats.

Apple ani letos nevynechal studentský program „Zpátky do školy“, který umožňuje nakoupit počítače a tablety se slevou. Mezi zeměmi jako jsou USA, Kanada, Mexico, Německo a další, se řadí také Česká republika.

Letos jsou zlevněny MacBooky Air a to včetně právě představených modelů, aktualizované MacBooky Pro, stolní počítače iMac a iMac Pro. Tablety zastupují iPad Air (model 2019) a iPady Pro.
K počítačům i tabletům pak máte možnost získat zdarma sluchátka Beats Solo3 Wireless anebo s příplatkem 3 700 Kč sluchátka Sluchátka Beats Studio3 Wireless (přes uši) či Beats Studio3 Wireless – Beats Skyline Collection.

Apple zahájil program Zpátky do školy 2019

Sleva pro studenty až po ověření statusu studia

Při koupi základního MacBooku Air ušetříte 1 978,91 Kč, při koupi základního MacBooku Pro 13“ 2 339,1 Kč a u základního MacBooku Pro 15“ to bude 5 598,64 Kč. U základních iPadů Pro slevy nejsou tak výrazné, neboť základní iPad Pro 11“ vyjde levněji o 919,6 Kč a iPad Pro 12,9“ o 1 160 Kč. Sleva u základního iPadu Air vychází na 579,84 Kč.

Slevu mohou v Apple Online Store získat studenti vysokých škol anebo učitelé na všech stupních a typech škol. Studenti se prokazují ověřením statusu v databázi UNiDAYS.

Podobné akce budou jistě brzy dostupné i u APR, kde ale už nyní mohou studenti a učitelé získat slevu. U prodejců není potřeba ověřování statusu v UNiDAYS, ale postačí platný studentský průkaz ISIC, případně učitelský ITIC. Slevy se obvykle vztahují pouze na počítače Mac a iPady a pohybují se okolo 6 %. Tuto slevu lze uplatnit jednou za 12 měsíců a nesčítá se s akční cenou programu „Zpátky do školy“.

Promo akce Zpátky do školy letos končí 26. září.

.