Zavřít reklamu

MP4 je nejpoužívanější video formát posledních let a je považován za standart. Všechny servery zaměřující se na stream či ukládání videí doporučují právě tento formát. Oproti zastaralému AVI může obsahovat menu, více titulků a zvukových stop a dokáže nabídnout dokonce i 3D objekty.

Možná vůbec nejjednodušší cesta, jak docílit správného a rychlého přeformátování na zmíněný formát je nástroj KeepVid MP4 Converter Online.

KeepVid MP4 Converter Online

KeepVid MP4 Converter Online vám umožňuje jednoduše převést MP4 soubor do jiného video nebo audio formátu, zároveň vám pomůže snadno převést video / audio sobor do MP4. Server nabízí přes 50 různých audio a video formátů.

Výhodou KeepVid MP4 Converter Online je, že váš video soubor dokáže převést na MP4 bez jakékoliv ztráty kvality. Služba dále umožňuje vybrat rozlišení zvoleného výstupního souboru, aby vyhovoval vašim potřebám.

Za zmínku také stojí, že MP4 konvertor je 100% bezplatný, online a chrání soukromí svých uživatelů. A kompletní přeformátování na MP4 zvládne během několika málo sekund. 

Jak převést MP4 Online?

První krok

Vložte soubor (MKV, AVI nebo jiný video formát) přetažením nebo klepnutím na tlačítko Přidat soubory. (Add files)

step 1

Druhý krok

Vyberte video nebo audio formát pro výstup a zvolte rozlišení pro výstupní video.

step 2.1

Třetí krok

Potvrďte své úpravy a uložte své video do preferovaného formátu.

step 3

KeepVid MP4 Converter Online má mnoho předností, především je ale jednoduchý, rychlý a přehledný. Nemusíte se zdržovat s dlouhými návody, stahovat objemné programy, ani nic instalovat či se složitě registrovat. Pro možnost konvertování a pro více podrobností stačí pouze rozkliknout odkaz KeepVid Online Video Editor.

.