Zavřít reklamu

Na dnešní datum, tj. 1. dubna, připadá tzv. „apríl“, chcete-li svátek bláznů. Právě v tento den se můžete velmi jednoduše nechat napálit, jelikož hlavně po internetu koluje nespočet různých vtípků či vymyšlených zpráv. Především v současné době je tato forma uvolnění rozhodně velmi důležitá a prospěšná, jelikož lidé alespoň chvíli nemusí myslet na to všechno, co se ve světě děje. Na našem magazínu jsme si z vás udělali legraci tím, že jsme vydali článek, ve kterém jsme vás informovali o spojení operačních systémů iPadOS a macOS. Pokud jste již byli dnes napáleni z vícero stran a chcete si z někoho vystřelit konečně i vy, tak se vám bude hodit tento článek.

Jak si ve Zprávách vystřelit z vašich známých

V případě, že aktivně využíváte Zprávy a službu iMessage, tak víte, že když vám zrovna někdo píše, tak se zobrazí indikátor psaní – animace se třemi tečkami. Jakmile dotyčný uživatel zprávu odešle, tak samozřejmě následně indikátor zmizí. Pokud zrovna vidíte, že druhá strana píše, tak ve většině případech čekáte na to, až zprávu odešle, abyste mohli přímo reagovat. Chcete-li si z někoho vystřelit, tak dotyčnému můžete odeslat animaci ve tvaru indikátoru psaní. Druhá strana si tak bude myslet, že neustále něco píšete a bude čekat a čekat. Pokud byste chtěli zjistit, jak na to, tak pokračujte následovně:

  • Prvně je nutné, abyste na GIFu indikátoru psaní (níže) podrželi prst, a poté klepnuli na Přidat do Fotek.
Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz
  • Jakmile tak učiníte, tak se přesuňte do nativní aplikace Zprávy.
  • Zde si následně otevřete konverzaci s uživatelem, ze kterého si chcete vystřelit.
  • Následně klepněte v liště nad klávesnicí na ikonu aplikace Fotky.
  • Poté v galerii najděte stažený GIF indikátoru psaní a klepněte na něj.
  • Nakonec už jen stačí, abyste klepnuli na modrou šipku pro odeslání.

Pomocí výše uvedeného postupu je tedy možné na vašem iPhonu odeslat animaci indikátoru psaní a vystřelit si tak z kamaráda, známého či rodinného příslušníka. Samozřejmě je nutné, abyste po odeslání animace indikátoru psaní neodeslali žádnou další zprávu, jelikož byste se tak ihned prozradili. Druhá strana bude rozhodně nějakou dobu čekat, jelikož si bude myslet, že píšete nějakou zprávu. Po dlouhém čekání to dotyčnému příjemci určitě dojde, i přesto se ale dle mého názoru jedná o skvělý způsob, jak si můžete z někoho udělat legraci.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více