Zavřít reklamu

Co týden to další možná podoba Apple Watch Series 7. Ať se však podíváte na jakoukoli z nich, všechny se víceméně shodují na tom, že se hodinky budou o poznání více podobat telefonu iPhone 12, respektive 13, se kterým by měly být představeny. Nyní zde máme další rendery, které toto tvrzení ještě více utužují.

S vlastními rendery přišel magazín 91Mobiles s odvoláním na nejmenovaný zdroj. Ukazují větší displej a rovné boky, překvapením je zmenšená, a ne tak nápadná korunka, stejně jako velké reproduktory na druhé straně hodinek. Zpráva zároveň říká, že nový model bude mít tloušťku jen 9 mm, aktuální Apple Watch Series 6 mají tloušťku 10,7 mm. Zpráva navíc nevylučuje, že i přes menší tloušťku může být navýšena kapacita baterie, a to z důvodu použití menších vnitřních komponent.

Přestože 91Mobiles neplatí mezi pravidelně informující zdroje v oblasti připravovaných novinek, v případě iPadu Air 2020 se trefilo do černého. Nedávno také byly uveřejněny rendery ve stejném stylu, které ukazují novou podobu iPhonů 13. Může se však jednat jen o senzacechtivé zprávy, které ve skutečnosti nebudou nijak realizovány. I když by si veřejnost novou podobu hodinek více než přála, je stále velice pravděpodobné, že se bude jednat jen o mírný upgrade stávajícího modelu bez jakýchkoli designových inovací. Vše se nicméně dozvíme již brzy, a to cca za měsíc. 

.